کاشف اسرار – سرپرست فرمانداری شفت از افتتاح ۳۵ پروژه دولتی و خصوصی با اعتبار بیش از ۵۵ میلیارد تومان در شفت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کاشف اسرار ، مهدی نقدی ” صبح امروز پنجشنبه در جلسه ستاد هفته دولت که با حضور روسای ادارات شهرستان در سالن اجتماعات میرزای شفتی فرمانداری برگزار شد، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجائی و باهنر اظهار داشت: امسال نیز همزمان با هفته دولت ۲ تا ۸ شهریور ماه پروژه هایی در جهت توسعه و آبادانی این شهرستان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه در هفته دولت ۳۵ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد تومان افتتاح میگردد، افزود: امیدآفرینی، حفظ آرامش روانی و درک واقع بینانه برای مردم و تبیین وضعیت کشور در شرایط امروزی از انتظاراتی است که مدیران همواره به ویژه در هفته دولت باید مد نظر داشته باشند.

این مسئول با تاکید بر اینکه در هفته دولت ۵۵ میلیارد و ۴۳۵ میلیون تومان بابت پروژه های عمرانی، صنعتی و خدماتی نیز افتتاح و به بهره برداری میشود اضافه کرد: این برنامه‌ها در راستای امیدآفرینی در بین مردم جامعه اجرایی خواهد شد.

نقدی ” حضور و شرکت مدیران در برنامه‌های هفته دولت را ضروری دانست و تصریح کرد: در این هفته برنامه‌هایی همچون غبار روبی مزار شهدا، میز خدمت و افتتاح پروژه‌های عمرانی خدماتی و … برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های اصلی دولت سیزدهم بحث مسکن و اشتغال است، تاکید کرد: دستگاه‌های متولی این حوزه باید پای کار باشند و انتظار داریم که همه دستگاه‌ها کمک کنند و مدیران شخصا پیگیر این‌ موارد باشند.

**برنامه افتتاح پروژه های هفته دولت شهرستان شفت به زودی منتشر میگردد.**

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :