کاشف اسرار – رئیس شورای شهر رشت با اشاره به فراخوان انجام شده به منظور انتخاب شهردار برای رشت گفت: ۲۹ نفر در مدت زمان تعیین شده و با ارائه مدارک لازم و برنامه‌ها، کاندیداتوری خود را برای تصدی جایگاه شهردار رشت اعلام کرده‌اند.

محمد حسین واثق کارگرنیا در گفت‌وگو با  فارس  با اشاره به اینکه انتخاب شهردار رشت در دستور کار قرار دارد، اظهار کرد: در بین افراد متقاضی برای تصدی جایگاه شهردار رشت، ۲۸ نفر آقا و یک نفر خانم هستند که رزومه خود را به دبیرخانه شورا ارسال کرده‌اند.

وی با تاکید به اینکه تعهد، تخصص، پاکدستی از جمله موارد مورد توجه شورا برای انتخاب شهردار است، گفت: شورای ششم رشت در تلاش است تا با انتخاب فردی اصلح و توانمند بتواند شهر را در مسیر توسعه و تحقق اهدافی بزرگ به منظور رفاه حال بیشتر شهروندان هدایت کند و خوشبختانه طی مدت زمان کوتاه حضور سرپرست شهرداری رشت، اقدامات خوبی انجام شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه بررسی رزومه و برنامه‌های افراد کاندید در دست انجام است، افزود: یقینا تمام سعی و تلاش اعضای شورا در این است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با دقت لازم نسبت به انتخاب فردی واجدالشرایط و متعهد برای این جایگاه اقدام کند و ان شاالله شهردار منتخب، شهرداری برای عمر سه‌ ساله باقی مانده از شورا است.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :