کاشف اسرار – سرپرست شهرداری رشت با تاکید بر لزوم رسیدگی به وضعیت پرسنل شهرداری اذعان کرد: در ایام پایانی سال قرار داریم و بحث وضعیت پرسنل و حقوق و مزایا، حقوق، پاداش‌ها و عیدی، نیروهای ایثارگر و شرکتی باید مدنظر قرار گیرد زیرا متاسفانه همه نیروهای شهرداری زیر خط فقر هستند و این زنگ خطری برای مدیریت شهری است

به گزارش کاشف اسرار _ یوسف یزدانی ” امروز پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ در جلسه فوق‌ العاده شورای اسلامی شهر رشت که برای معارفه سرپرست شهرداری برگزار شد اظهار داشت: از اعتمادی که اعضای شورای اسلامی شهر رشت به من داشتند کمال تقدیر و تشکر را دارم و از خداوند متعال میخواهم مرا شرمنده نمایندگان مردم نسازد تا بتوانم با صلاحدید شورا این امانت مهم را به دست صاحب اصلی آن یعنی شهردار رشت برسانم.

وی ابراز داشت: در ایام پایانی سال قرار داریم و ۱۰۰ روز بیشتر زمان باقی نمانده است از طرفی شهرداری رشت از حیث تحقق بودجه و پروژه‌های عمرانی کارهای بسیار اولویت داری را در پیش رو دارد و باید به گونه‌ای عمل کنیم که در مهلت باقی مانده با کمک شورای اسلامی و مدیران مربوطه، زمینه تحقق بودجه و تسریع در اجرای پروژه‌های نیمه تمام و بر زمین مانده فراهم گردد.

این مسئول با بیان اینکه پسماند سراوان از جمله‌ی موضوعات بسیار مهم شهرداری رشت محسوب میشود اذعان کرد: با توجه به اینکه وارد فصل زمستان شدیم و احتمال بارش برف هم وجود دارد برنامه‌ریزی خواهیم کرد تا با آمادگی کامل نیروها و تجهیزات ، خدمات رسانی لازم را در بحران‌های احتمالی ارائه داده و غافل گیر نشویم.

یزدانی ” اضافه کرد: حفظ و حراست از بیت المال و منابع شهر و شهرداری رشت موضوعی است که به شدت روی آن حساسیت دارم زیرا همه ما سرباز این سازمان و تشکیلات هستیم و باید اولویت ما به جای منافع اشخاص و گروه‌ها، منافع شهر و شهروندان باشد.

وی خطاب به همه مدیران و روسای سازمان‌های وابسته به شهرداری تصریح کرد: اقدامات ما نباید بر اساس منافع گروهها و اشخاص باشد بلکه باید تنها منافع شهرمان را دنبال کنیم تا مشکلات شهر رشت حل و فصل شوند.

سرپرست شهرداری رشت با تاکید بر لزوم رسیدگی به وضعیت پرسنل شهرداری اذعان کرد: در ایام پایانی سال قرار داریم و بحث وضعیت پرسنل و حقوق و مزایا، حقوق، پاداش‌ها و عیدی، نیروهای ایثارگر و شرکتی باید مدنظر قرار گیرد زیرا متاسفانه همه نیروهای شهرداری زیر خط فقر هستند و این زنگ خطری برای مدیریت شهری است.

گفتنی است در ابتدای مراسم معارفه سرپرست شهرداری رشت، محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت از مدیران مناطق خواست تا گزارشی کوتاه از وضعیت درآمد، بودجه و چالش‌های موجود ارائه دهند.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :