کاشف اسرار – معاون اداره کل روابط عمومی و تشریفات استانداری گیلان از برگزاری انتخابات و تشکیل شورای روابط عمومی های استان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: عملکرد روابط عمومی های دستگاه های اجرایی سراسر استان در نیمه دوم امسال، مورد ارزیابی قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کاشف اسرار به نقل از استانداری گیلان؛ محمد بینا با اشاره به ارزیابی عملکرد روابط عمومی های دستگاه های اجرایی سراسر استان در نیمه دوم امسال، افزود: در راستای تحقق جهاد تبیین، انعکاس فعالیت ها و عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان با هدف آگاهی بخشی بیش از پیش افکار عمومی، این اقدام در سال آینده به صورت فصلی انجام می شود.

وی تصریح کرد: براساس دستور دکتر اسدالله عباسی مقام عالی اجرایی گیلان، مدیران روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان، فعالیت های شش ماهه دوم سال ۱۴۰۱ را در قالب های حرفه ای و رایج برای روابط عمومی استانداری گیلان ارسال می کنند.

این مسئول با تأکید براینکه این اقدامات باید تا پانزدهم اسفند ماه برای استانداری ارسال شود، افزود: براساس برنامه ریزی های مدون، رصد دقیق پرتال های همه ادارات کل و سازمان ها در شش ماهه دوم سال و بررسی آثار و عملکردهای ارسال شده از شاخص های ارزیابی دستگاه های اجرایی استان است.

بینا با بیان اینکه امتیازهای لازم براساس ارزیابی های صورت گرفته به روابط عمومی ها تعلق می‌گیرد، یادآورشد: پنج مدیر روابط عمومی که بالاترین رتبه را در  رده بندی کسب کنند از طریق رسانه ها به افکارعمومی معرفی و ضمن لحاظ امتیاز در ارزیابی دستگاه مربوطه، از برگزیدگان توسط استانداری تقدیر خواهد شد.

وی با اشاره به ارسال گزارش های نهایی برای وزارت کشور و ریاست جمهوری، خاطرنشان کرد: ضرورت دارد مدیران روابط عمومی سازمان ها و ادارات کل استان بر میزان تلاش روزانه خود برای آگاهی افکار عمومی، تحقق جهاد تبیین مورد تاکید مقام معظم رهبری و برقراری ارتباط مداوم بین سازمان ها و افکار عمومی افزوده و بر فعالیت های  کیفی و کمی خود بیفزایند.

معاون روابط عمومی و تشریفات استانداری از انتخابات و تشکیل شورای عالی روابط عمومی های استان در آینده نزدیک خبر داد و عنوان کرد: ارتباط مستمر با رسانه های صاحب امتیاز و معتبر سراسر استان از برنامه های این شورا خواهد بود که اطلاع رسانی کافی در دی ماه جاری انجام خواهد شد.

بینا با تاکید بر ضرورت آموزش روابط عمومی های ادارات کل، فرمانداری ها و سازمان ها ، بخش های صنعت و خدمات اعلام کرد: در این راستا برنامه های معینی تدوین شده که روند آموزش ها از بهمن ماه امسال گسترده تر خواهد شد.

وی با اشاره به توصیه های موکد و به حق نماینده عالی دولت در استان مبنی بر فعال سازی شورای اطلاع رسانی گیلان عنوان کرد: طی روزهای آینده، این شورا فعالیت های عملیاتی خود را با نگاه جامع به اطلاع رسانی از اقدامات صورت گرفته آغاز و ضمن ارائه طریق به رسانه ها و روابط عمومی های گیلان، ماهانه گزارش های مدونی به مدیران استانی و کشوری ارسال خواهد کرد.

این مسئول از همه رسانه های معتبر استان و روابط عمومی های سازمان ها و اداره های کل ، بخش های صنعت و خدمات، مراکز دانشگاهی و دانش بنیان ها و حوزه های اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی خواست در راستای انجام و اجرای دقیق این برنامه ها همکاری، همدلی و همراهی داشته باشند.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :