کاشف اسرار – بر اساس مصوبه قرارگاه مدیریت جهادی گاز استان و دستور استاندار گیلان، مدارس و مراکزآموزش عالی و دانشگاه های استان در روزهای شنبه 24 دی ماه و یکشنبه 25 دی ماه جاری غیرحضوری و شروع فعالیت ادارات در روزهای شنبه و یکشنبه جاری ساعت 8:30 دقیقه و پایان آن 12:30 دقیقه اعلام شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کاشف اسرار ” به نقل از استانداری گیلان؛ بر اساس مصوبه قرارگاه مدیریت جهادی گاز استان و دستور اسدالله عباسی ، شروع فعالیت تمامی ادارات، نهادها، سازمان‌ها و بانک‌ های استان، فقط در روزهای شنبه 24 دی ماه و یکشنبه 25 دی ماه، ساعت 8:30 دقیقه و پایان آن 12:30 دقیقه اعلام شده است.

تمامی دستگاه ها، سازمان ها و نهادهای استان و هم چنین شعب بانک های عامل موظفند نسبت به خاموش نمودن تمامی سیستم های گرمایشی و موتورخانه ها، یک ساعت قبل از خروج کارمندان اقدام کنند.

هم چنین در این مصوبه، کلیه فعالیت تمامی مدارس و مراکز آموزش عالی و دانشگاه های گیلان (دولتی و غیردولتی) در روزهای شنبه 24 دی ماه و یکشنبه 25 دی ماه جاری به صورت غیر حضوری خواهد بود.

این مصوبه شامل تمامی مراکز آموزش عالی؛ دانشگاه های سراسری، آزاد اسلامی، پیام نور، غیر انتفاعی ها و دیگر موسسات آموزش عالی می گیرد.

در این مصوبه تاکید شده است که صرفا امتحانات پایه های نهم(داوطلبان آزاد و آموزش از راه دور) و دوازدهم مدارس که به صورت سراسری است، به قوت خود باقی است و راس ساعت مقرر برگزار می شود.

همچنین سایر امتحانات داخلی با تصمیم مسئولان دانشگاه ها و شورای مدرسه به تاریخ دیگری موکول خواهد شد . به منظور پایش عملکرد دستگاه ها و نهادها به مفاد این اطلاعیه ، تیم های بازرسی قرارگاه جهادی شرکت گاز تشکیل و تخلفات احتمالی گزارش می شود.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :