کاشف اسرار – سرپرست شهرداری رشت با معاون وزیر راه و شهرسازی، رئیس شرکت بازآفرینی شهری ایران، دیدار و در مورد تخصیص بودجه‌های مرتبط با پروژه‌های مرمت دیواره حرم حضرت فاطمه اخری (س) و عمارت میرزا خلیل رفیع مجددا رایزنی کرد.

یوسف یزدانی در سفری یک روزه به تهران با محمد آیینی ” دیدار و گفت‌وگو داشت. در این دیدار مواردی چون ارائه بسته‌های تشویقی صدور پروانه در بافت‌های فرسوده، نحوه بازگشایی معابر اولویت دار در بافت‌های مورد هدف بازآفرینی و رایزنی جهت احداث پارکینگ طبقاتی در بلوار آیت‌اله احسان بخش با مشارکت شرکت بازآفرینی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین با توجه به رایزنی‌های انجام گرفته در این جلسه مقرر شد اعتبارات مربوط به پروژه مرمت دیوار حرم حضرت فاطمه اخری (س) و مرمت عمارت میرزا خلیل رفیع که در مرحله اول برگشت خورده بود مجدد با رایزنی صورت پذیرفته توسط یوسف یزدانی سرپرست شهرداری رشت گرفته شد به حساب شهرداری واریز شود.

همچنین مقرر شد مساعدت شود تا پایان مراحل اجرا در دو پروژه باز آفرینی تالاب عینک و مرقد حضرت فاطمه اخری (س) این دو پروژه تحت نظارت و اختیارات شهرداری قرار گیرد.

در این دیدار اعلام گردید مبلغ ۴۶ میلیارد تومان حمایتهای دولتی به استان گیلان تخصیص یافته که بخشی از این بودجه به پروڗه بازآفرینی تالاب عینک تعلق خواهد گرفت.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :