کاشف اسرار – استاندار گیلان با تاکید بر لزوم توجه به نوسازی، توسعه و احداث واحدهای آموزشی در استان گفت:برنامه راهبردی دولت مردمی و انقلابی سیزدهم کمک و توسعه به نظام آموزشی است از این رو هرگونه هزینه در این زمینه در واقع سرمایه گذاری برای آینده کشور است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کاشف اسرار ؛ اسدالله عباسی ” طی سخنانی در مراسم افتتاح دو واحد آموزشی در شهر رشت با تعداد ۲۶ کلاس و زیربنای چهار هزار و ۱۹۶ زیربنا با میزان اعتبار ۲۴ میلیارد تومان و جمع دانش آموزان و اولیای مدرسه ، اظهار کرد : افتتاحیه ها در دهه فجر منجر به ایجاد امید و انگیزه در بین اقشار مختلف جامعه به ویژه قشر دانش آموزان منجر می‌شود.

وی اضافه کرد: بنده به عنوان خدمت‌گذار شما در استان گیلان بسیار خرسندم  که دو واحد آموزشی در شهر رشت و‌ با حضور دانش آموزان به بهره‌برداری رسیده است زیرا احداث واحد آموزشی منجر به رفع بسیاری از مشکلات  در جامعه می‌شود.

این مقام با تاکید بر لزوم توجه به نوسازی، توسعه و احداث واحدهای آموزشی در استان گیلان گفت: افتتاح هر مدرسه در واقع تربیت و آموزش آیندگان این نظام‌ مقدس است و دشمن سعی داشته است تا به قشر فرهنگی و دانش آموزان نفوذ کند ولی نوجوانان و جوانان این مرز و بوم نشان دادند که پیوند قلبی میان مردم و انقلاب در جریان است.

عباسی ، نقش خیرین مدرسه‌ ساز در توسعه نظام آموزشی در گیلان و کشور را بسیار موثر دانست و افزود: خداوند به خیرین توفیق خدمت به نظام آموزشی را اعطا کرده است و با احداث هر مدرسه‌ای لبخند به لبان دانش آموزان آمده و آینده‌سازان این نظام تربیت می‌شوند.

به گفته وی ، برنامه راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت مردمی و انقلابی  کمک و توسعه به نظام آموزشی می‌باشد از این رو هرگونه هزینه در راستای ارتقای نظام آموزشی در واقع سرمایه گذاری برای آینده کشور است.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :