کاشف اسرار – صبح امروز نشست خبری مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان به مناسبت گرامیداشت ایام ا… دهه فجر و شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران، با حضور تعدادی از خبرنگاران فعال در حوزه این دستگاه اجرایی برگزار شد.

به گزارش کاشف اسرار ، ولی جهانی ” پیرو ارائه پیشنهاد ” مدیر مسئول و خبرنگار این رسانه مبنی بر اعزام خبرنگاران فعال و دارای همکاری با این دستگاه اجرایی برای اعزام به مراسم افتتاح ” شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری .و صنایع وابسته ” در تهران با یک دسنگاه اتوبوس موافقت کرد و وعده داد اجابت نماید.

با عنایت به برنامه‌ریزی‌های صورت پذیرفته از سوی وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی کشور، شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته، از 18 الی 21 بهمن ماه، در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد.

همچنین حضور کليه مقامات کشوری در این نمایشگاه، بر ضرورت برگزاری این نمایشگاه تاکید داشته و برنامه‌ریزی‌های لازم برای حضور وزیر میراث فرهنگی، وزیر کشور از طریق وزارت خانه متبوع و همچنين از طریق اداره‌کل به منظور حضور استاندار ، مدیران‌کل استان و سایر مقامات فرمانداری و شهرداران و سایر مقامات استانی و نمایندگان محترم مجلس در غرفه گیلان که در سالن ۴۱ B ،غرفه ۲۴ برگزار می‌گردد، صورت گرفته‌است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :