کاشف اسرار – مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره منطقه آزاد انزلی با تاکید بر جدیت در برگزاری کلاس های آموزشی یاد آوری کرد: دوره های آموزشی به صورت مستمر باید برای مدیران و پرسنل برگزار شود، آنچه تاکنون بوده مورد قبول نیست و باید از افراد مجرب در بخش های مختلف سیاسی، فرهنگی ، اقتصادی ، سرمایه گذاری و مالیاتی برای تدریس استفاده شود.

به گزارش کاشف اسرار ، عیسی فرهادی سرتنگی ” طی سخنانی در نشسا شورای اداری سازمان منطقه آزاد که با حضور معاونین ، مدیران و مشاوران این دستگاه برگزار شد ، با تقدیر از پرسنل خدوم برای دستیابی به بخشی از اهداف اظهار کرد: طی ماههای گذشته بخشی از اهداف سازمانی منطقه آزاد انزلی حاصل شد اما بخش اعظمی از این اهداف باقی مانده است که به تلاشی مضاعف نیاز دارد.

وی خواستار رفع اشکالات مجمع عمومی سال گذشته شد و افزود : درصورت نیاز باید با برگزاری جلسات روزانه مشکلات احصا و برای سال ۱۴۰۱ برطرف شده و جلوی اختلالات قانونی احتمالی گرفته شود.

وی با تاکید بر جدیت در برگزاری کلاس های آموزشی یاد آوری کرد: دوره های آموزشی به صورت مستمر باید برای مدیران و پرسنل برگزار شود، آنچه تاکنون بوده مورد قبول نیست و باید از افراد مجرب در بخش های مختلف سیاسی، فرهنگی ، اقتصادی ، سرمایه گذاری و مالیاتی برای تدریس استفاده شود.

مدیر عامل سازمان ، اظهار کرد : باید با تعیین تکلیف پرونده های باز، تسویه حساب های راکد و حل پرونده های حقوقی و تسهیل در صدور مجوزها میراث خوبی برای مدیران آینده از خود بر جا بگذاریم لذا از کمیته تشخیص انتظار دارم با برگزاری جلسات هفتگی تشخیص ، برآورد و نظارت درستی داشته باشد.

فرهادی سرتنگی ” تصریح کرد: مدیران در جلسه بعدی شورای اداری پیشنهادات و طرح های جدیدی در بخش های مختلف برای چشم انداز ۱۴۰۴ و ۱۴۰۸ ارائه کنند، منطقه آزاد برای دستیابی به جذب ۲۰ میلیون گردشگر باید برنامه داشته باشد و پر کردن اوقات فراغت کودکان مورد توجه قرار گیرد.

وی در پایان با بیان اینکه این سازمان باید شرایط را برای تسهیل در امر سرمایه گذاری فراهم کند گفت : با فراهم کردن زیر ساخت‌هایی مانند راه اندازی خط آهن رشت-کاسپین و تکمیل زیر ساختهای بندری در بندرکاسپین ترانزیت سالانه ۱۵ میلیون تن کالای روسی از مسیر ایران دور از انتظار نبوده و محقق خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :