کاشف اسرار – معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان گفت: در فضای اقتصادی امروز تولید کنندگان ما باید توجه داشته باشند که ما نیاز به بازارسازی داریم نه بازاریابی.

به گزارش کاشف اسرار ؛ سید محمد اسحاقی صبح امروز در مراسم تجلیل از واحد های نمونه صنعتی و معدنی که در سالن غدیر استانداری گیلان برگزار گردید با بیان اینکه باید باور لازم را برای سرمایه گذاری در استان گیلان ایجاد کرد گفت : مشکلات تولید کنندگان فقط مختص جغرافیای استان گیلان نیست و باید برای نسل های آینده باورسازی کنیم و تکلیف ما باورسازی است و نه باور سوزی.

وی افزود: بسیاری معتقد بودند سرمایه گذاران تمایلی برای سرمایه گذاری در جغرافیای گیلان ندارند اما مرکز پژوهش های مجلس رتبه ۱۲ را به این استان اختصاص داد.

سید محمد اسحاقی اضافه کرد : صنایع تولیدی را نمی شود بصورت فله‌ای مدیریت کرد و به رغم همه مشکلات به سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان تکلیف شده صنایع دسته بندی و صنایع برتر و ممتاز شناسایی شوند.
وی خاطرنشان کرد: برخی صنایع نه تنها تولید ثروت نمی کنند بلکه مشکل آفرین هستند و تولید ثروت بیشتر برای کشور نیاز است و به علم و فناوری و تخصص نیاز دارد و بایستی سره از ناسره شناسایی شود و کسانی که در تولید ثروت گام برمی دارند شناسایی شوند.
وی ادامه داد: اگر نهاد و سازمان و دستگاهی به وظیفه خود به درستی عمل نکرده و متخلف است باید این موارد از سوی تولید کنندگان گزارش شود تا بتوانیم با برخورد با آنها جلوی کوتاهی ها را بگیریم.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :