کاشف اسرار – امام جمعه خمام با ابراز گلایه از این که طی دوره های مختلف پس از پیروزی انقلاب اسلامی با حوزه جوانان به صورت شعاری برخورد می شود بر ضرورت انتخاب یک جوان توسط ادارات شهرستان به عنوان مشاور جوان که نیروی غیر شاغل باشد ، تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار ، ” هادی حبیبی ” امروز طی سخنانی در نشست شورای سامان دهی امور جوانان شهرستان خمام ،با تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت مهدی ( عج ) و حضرت علی اکبر ( ع ) ، یکی از خصوصیات بارز جوانان به صورت ذاتی و فطرتی ،خدا جویی و جسارت داشتن در حرف زدن و عدم ترس و ابا از افراد ، عنوان کرد.

وی به توصیه ای از امیرالمومنین علیه السلام در مشورت گرفتن از جوانان اشاره کرد که می‌فرمایند:«هرگاه به مشورت نیازمند شدى ، نخست به جوانان مراجعه نما، زیرا آنان ذهنى تیزتر و حدسى سریع تر دارند “.

امام جمعه خمام خطاب به مسئولان با تصریح بر این که ” اشتغال به کار جوانان ، نور علا نور است ” ، متذکر شد : اگر اشتغال نشد حداقل از فکر ، نظر و مشورت جوانان استفاده بشود.

حبیبی ” با ابراز گلایه از این که طی دوره های مختلف پس از پیروزی انقلاب اسلامی با حوزه جوانان به صورت شعاری برخورد می شود بر ضرورت انتخاب یک جوان توسط ادارات شهرستان به عنوان مشاور جوان که نیروی غیر شاغل باشد ، تاکید کرد.

وی خطاب به مسئولان با تاکید بر این که در رابطه با حوزه جوانان باید رئالیسم و واقع گرا باشیم و خیلی دارای تخیلات و ایده آلیسم نباشیم ، اضافه کرد : باید بررسی کنیم جوانان از ما مسئولان چه می خواهند و باید از مشورتان این قشر استفاده بشود.

امام جمعه خمام ، ابراز کرد : در نظر دارم یکی از جوانان را به عنوان نماینده جوانان در شورای فرهنگ عمومی خمام با مسئولیت فرماندار و هم چتین مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان منصوب و از نظرشان استفاده بکنیم و بر ضرورت انتخاب یک جوان توسط ادارات به عنوان مشاور جوان تاکید دارم

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :