کاشف اسرار – روز سه شنبه مورخ 9 اسفند 1401 علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان به همراه شراره کاوسی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از روند احداث و تکمیل پروژه های آموزشی شهرستان رشت بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت این پروژه ها قرار گرفتند.

مدیر کل نوسازی مدارس گیلان در این بازدید ضمن قدردانی از اهتمام سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و عزم جدی دولت به موضوع مهم مدرسه سازی، افزود: تامین زیر ساخت های آموزشی ایمن و در شان دانش آموزان عزیز مهم ترین رسالت این اداره کل بوده و در این راستا با تمام توان در تلاش  جهت ارتقاء زیر ساخت های فضاهای آموزشی استان هستیم.

علی دقیق با تشریح عملکرد و فعالیت های نوسازی مدارس و تببین موانع و مشکلات موجود از حمایت های سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان صمیمانه تشکر کرد.

وی با بیان اهمیت معماری مدارس، اذعان داشت:  خوش بختانه در چند سال اخیر با تلاش های صورت گرفته شاهد احداث بناهای آموزشی با معماری شاخص در گیلان هستیم.

این مسئول با اشاره به برخی دیگر از اقدامات انجام شده در حوزه مدرسه سازی، تصریح نمود: نام‌گذاری کلاس‌های درس در مدارس به نام مشاهیر گیلان و احداث کتابخانه های محله محور از اقدامات پسندیده و ماندگار همکارانم در حوزه توسعه فضاهای آموزشی است.

گفتنی است کاوسی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان از پروژه های 12 کلاسه مبرهن رشت، هنرستان برکت فاطمه ملک زاده و کانون فرهنگی تربیتی  زنده یاد اکبری مقدم رشت بازدید و از روند احداث پروژه ها و فعالیت‌های صورت گرفته ابراز خرسندی کرد

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :