کاشف اسرار – فرمانده انتظامی گیلان از آغاز طرح نوروزی پلیس استان خبر داد و گفت: تسریع در رفع نواقص جاده‌ای و ارتقاء ایمنی معابر برون‌شهری لازمه اجرای هرچه بهتر این طرح است.

به گزارش کاشف اسرار “عزیزاله ملکی” با اشاره به شروع طرح نوروزی از روز جاری تا پایان روز دوشنبه مورخ 14 فروردین ماه 1402 اظهار داشت: این طرح با تمرکز بر محورهای پر تردد و حادثه‌خیز در کلیه معابر برون شهری استان در قالب شعار “نوروزی متفاوت با پلیس مقتدر و حرفه‌ای” اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به حضور 332 نفر از ماموران پلیس راه استان در قالب 65 تیم گشت روزانه گفت: علاوه بر این تعداد، 10 دستگاه امدادی دیگر به استعداد 2 هزار و 149 نفر نیز به منظور کمک‌رسانی با 391 دستگاه خودروی سبک، سنگین و نیمه سنگین در سطح معابر استان حضور خواهند یافت.

فرمانده انتظامی استان گیلان ضمن اشاره به مشارکت 276 پایگاه امدادی ثابت و سیار در طرح نوروزی هدف از اجرای این طرح را مدیریت و کنترل ترافیک و تامین ایمنی عبور و مرور برشمرد .

ملکی خاطر نشان کرد: با بهره‌گیری هدفمند و مطلوب از تمامی امکانات و ظرفیت‌های قانونی، کنترل دقیق وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی و برخورد با متخلفان از مقررات راهنمایی و رانندگی قاطعانه صورت خواهد پذیرفت.

وی تسریع در رفع نواقص جاده‌ای و ارتقاء ایمنی معابر برون‌شهری را لازمه اجرای هرچه بهتر این طرح دانست و اذعان داشت: مدیریت هماهنگ حوادث جاده‌ای با همکاری دستگاه‌ها و گروه‌های امدادی استان و اطلاع‌رسانی وضعیت ترافیک از طریق رسانه‌ ملی موجب رضایتمندی بیشتر مسافران نوروزی و شهروندان سطح استان خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :