کاشف اسرار – فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به امنیت مطلوب استان در چهارشنبه آخر سال از همکاری و همراهی مردم شریف با پلیس در تأمین امنیت این شب تقدیر و تشکر کرد و گفت: شب گذشته ۱۷ نفر از مخلان نظم و امنیت و عوامل ایجاد مزاحمت برای شهروندان گیلانی توسط پلیس دستگیر شدند.

“عزیزاله ملکی” ضمن ابراز رضایت از وضعیت امنیتی گیلان در چهارشنبه آخر سال، امنیت اجتماعی را یکی از اصلی‌ ترین نیازهای جوامع بشری در توسعه، پیشرفت و سلامت اجتماعی قلمداد و نقش شهروندان در تثبیت امنیت و تحقق جامعه مردم محور را بسیار تاثیرگذار و حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: با تدابیر و تمهیدات صورت گرفته توسط پلیس و سایر دستگاه‌های مربوطه چهارشنبه سوری امسال بدون مشکل حادی سپری شد.
وی از همکاری و همراهی مردم شریف، فهیم و با فرهنگ گیلان با پلیس و سایر دستگاه‌های در سپری کردن چهارشنبه آخر سالی امن و بدون حادثه تقدیر و تشکر کرد و به کارکنان خدوم انتظامی گیلان نیز خسته نباشید گفت.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه پلیس از مردم و برای مردم است و تحت هیچ شرایط اجازه ایجاد ناامنی و مزاحمت برای شهروندان را به افراد مخل نظم و امنیت نخواهد داد تصریح کرد: شب گذشته 17 نفر از مخلان نظم و امنیت و ایجاد مزاحمت برای شهروندان گیلانی توسط پلیس دستگیر شدند.
ملکی با اشاره به کشف بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار انواع مواد محترقه اذعان داشت: در این راستا ۳۲ نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
وی از مجروحیت ۱۳۰ گیلانی بر اثر آتش بازی‌های شب چهارشنبه آخرسال برابر آخرین آمار دریافتی از مرکز فوریت‌های پزشکی خبر داد و تصریح کرد: ۲ نفر توسط عوامل اورژانس در محل مداوا و ۱۲۸ نفر نیز برای روند درمان در بیمارستان بستری شدند.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :