کاشف اسرار – فرماندار تالش از بهره برداری کامل پروژه ی روشنایی کمربندی اسالم به تالش خبر داد و گفت : طبق قول داده شده، فاز دوم پروژه روشنایی کمربندی اسالم حدفاصل دوربرگردان روستای کله سرا تا دوربرگردان روستای کاربند به بهره برداری رسید.

♦کیا عاشوری ” با اعلام این خبر ، افزود : پیش از این نیز در ایام الله دهه فجر در فاز اول پروژه، ۷ کیلومتر از کمربندی اسالم حد فاصل ابتدای بخش اسالم تا دوربرگردان سه راهی روستای کله سرا به بهره برداری رسیده بود.

♦️ وی با بیان اینکه جهت بهره برداری از فاز دوم پروژه روشنایی کمربندی اسالم معادل ۱۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور هزینه شده است گفت : بهره برداری ۲/۵ کیلومتر مابقی حد فاصل میدان بالاده اسالم تا میدان امام حسین (ع) شهر تالش هم در فروردین ماه ۱۴۰۲ به بهره برداری خواهد رسید.

♦این مسئول با تقدیر از پیگیری های نماینده تالش در مجلس شورای اسلامی جهت تخصیص اعتبارات ملی از محل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برای تکمیل این پروژه بیان داشت : بهره برداری از روشنایی کمربندی اسالم به تالش از مطالبات جدی مردم بود که با همکاری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان و دستگاه های اجرایی از جمله مدیران کل راهداری و برق استان و همچنین شهرستان محقق شد .

عاشوری ” در پایان ، اظهار کرد : بهره برداری از این پروژه مهم در ایام تعطیلات نوروز که مصادف با ورود گردشگران بسیاری به منطقه از سراسر کشور می باشد امنیت جاده های شهرستان را افزایش خواهد داد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :