کاشف اسرار – فرماندار رضوانشهر با تاکید بر افزایش گشت مشترک تنظیم بازار گفت: دقت، سرعت و انصاف در بازرسی ها مورد توجه اعضای ستاد تنظیم بازار و بازرسین قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کاشف اسرار ، عصر امروز دوشنبه چهاردهم فروردین سید نادر صفوی میر محله در نشست مشترک با اعضای ستاد تنظیم بازار و بازرسین ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های شبانه روزی بازرسین که در سرما و گرما بدون اجر و پاداشی طی این یک سال آن آرامش را برای مردم در شهرستان ایجاد نمودند، گفت: از نظر بازرسی و نظارت ها رضوانشهر جزء شهرستان های برتر استان گیلان می باشد.

وی ضمن تاکید بر حضور مستمر بازرسان به منظور رصد قیمت ها و … در بازار گفت: بازرسان چشم و چراغ سازمان ها هستند ، لذا باید طوری رفتار کنند که در حرکاتشان تناقض وجود نداشته باشد تا رضایت مردم جلب شود.

فرماندار رضوانشهر با بیان اینکه هماهنگی بین دستگاه ها به منظور رفع تناقضات بیشتر شود، خطاب به بازرسین بازار گفت: شما در کنار بازرسی باید آن تکریم متقابل با واحد صنفی و کسبه را داشته باشید.

وی بر لزوم الصاق برچسب قیمت مصوب کالا بر روی کالاهای مورد نظر تاکید کرد و افزود: همه تلاش ما بر این است که بتوانیم آن آرامش در بازار و همچنین صنف مربوطه را داشته باشیم و با واحد های صنفی که اخلال در بازار ایجاد می کنند بدون هیچ گونه اغماضی برخورد قانونی لازم صورت خواهد گرفت.

رییس ستاد تنظیم بازار شهرستان با تاکید بر افزایش گشت مشترک تنظیم بازار گفت: دقت، سرعت و انصاف در بازرسی ها مورد توجه اعضای ستاد تنظیم بازار و بازرسین قرار گیرد.

صفوی میر محله ” در پایان با مهم دانستن بهداشت واحد صنفی که با سلامت مردم در ارتباط است، گفت: شبکه بهداشت و درمان به منظور رعایت موارد بهداشتی در صنوف مختلف و نانوایی ها ، نظارت ها را بیشتر نمایند.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :