کاشف اسرار – شهردار بندرانزلی با بیان اینکه ان شاءالله جلسات بعدی مابین منطقه آزاد انزلی و مدیریت شهری انزلی ادامه داشته باشد اظهار نمود: همه ما باید تلاش کنیم امیدواری به مردم بازگردد و مردم امیدوارانه فعالیت ها و خدمات دولت انقلابی را نظاره نمایند.

مهدی خلیلی ” افزود: نشست ها و ادامه گفتمان بین منطقه آزاد و مدیریت شهری بندرانزلی ضرورت دارد و نام انزلی بر روی منطقه آزاد این خواسته بحق را برای مردم انزلی ایجاد نموده است که حداکثر انتفاع را از منطقه آزاد داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد : متاسفانه در سال های گذشته نوعی تقابل بین مدیران منطقه آزاد و مدیران شهری وجود داشت اما امیدواریم در دوره جدید، به سوی همگرایی حرکت نماییم.

این مسئول با بیان این که در دوره ششم شورا تعامل با اداره بندر هم آغاز شده اظهار نمود: امیدواریم خیابان بایندر با حمایت سازمان بنادر و دریانوردی، تعریض و بازگشایی شود و در این زمینه پیشروی خوبی داشته ایم.

خلیلی اذعان کرد : متاسفانه بسیاری از دفاتر مرکزی شرکت های ورود و خروج کالا در تهران است و ثبت اتفاقات مالی و واریز مالیات در تهران اتفاق می افتد.

وی افزود: به عنوان یک پیشنهاد، ماده دو قانون اداره مناطق آزاد به مناطق آزاد اجازه می دهد کمک‌های سازمان‌جهت عمران و آبادانی سایر نواحی با اولویت نواحی هم جوار با تصویب هیأت دولت تخصیص یابد و این امر امکان‌پذیر است و بر این اساس اولویت قطعا با بندرانزلی است.
این مسئول خاطر نشان کرد : مسولیتی در حوزه داخلی ورزشگاه نداشتیم اما برای مردم انزلی و هواداران ملوان حدود ۵ میلیارد تومان در بازسازی استادیوم هزینه نمودیم.
خلیلی ” در پایان ، اظهار نمود: پیشنهاد بنده ایجاد کار گروه مشترک و تکرار جلسات با هدف عالیه اعتلای شهر بندر انزلی و منطقه آزاد انزلی است.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :