کاشف اسرار – رییس هیئت مدیره و مدیر عامل به همراه معاون و مدیران اقتصادی و سرمایه‌ گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی در راستای پیگیری میدانی از ظرفیت ها و چالش های واحدهای تولیدی-صنعتی منطقه که گامی در جهت تحقق شعار سال و رشد تولید بوده از دو واحد صنعتی در شهرک صنعتی شماره یک منطقه دیدار به عمل آوردند.

در این برنامه مدیران شرکت نوآوران زیبا کاسپین تولید کننده مواد آرایشی و بهداشتی و شرکت پیشرو دام تولید کننده مواد غذایی دام با تشریح مراحل راه اندازی ، ساخت و تجهیز واحد‌های خود به معرفی توانمندی ها، محصولات تولیدی، بازار مصرف داخلی و خارجی و به بیان مشکلات خود در حوزه صادرات و توسعه بنا پرداختند .

در این زمینه مدیرعامل سازمان ضمن تاکید بر بلند مرتبه سازی و استفاده بهینه از فضا و اراضی صنعتی دستورات لازم را جهت رفع مشکل مربوطه را صادر کردند.

عیسی فرهادی سرتنگی ” همچنین جهت صدور مجوزات صادرات محصولات تولیدی در مسیر تحقق اهداف تکالیف ابلاغی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد مقرر کرد کارگروه رفع موانع تولید با حضور دستگاههای ذی ربط با موضوع افزایش صادرات محصولات تولیدی تشکیل و تسریع لازم در فرایندهای مربوطه جهت رفع مشکل مربوطه صورت پذیرد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :