کاشف اسرار – نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به افزایش قابل توجه اعتبارات پروژه‌های عمرانی و دستگاه‌های اجرایی در استان گفت:۳۱ مرداد ماه آخرین مهلت جذب اعتبارات دستگاه‌های اجرایی است لذا دستگاه‌های اجرایی باید به این امر توجه جدی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کاشف اسرار ، اسدالله عباسی، امروز(شنبه) در جلسه بررسی اعتبارات پروژه‌های عمرانی با بیان این که دستگاه‌های اجرایی نباید جذب اعتبارات خود را به روزهای پایانی موکول کنند، اظهار کرد:۳۱ مرداد ماه آخرین مهلت جذب اعتبارات دستگاه‌های اجرایی است از این رو نباید دستگاه‌های با تاخیر در روند جذب اعتبارات باعث کندی در روند تکمیل پروژه‌های عمرانی شوند.

وی با اشاره به افزایش قابل توجه اعتبارات پروژه‌های عمرانی و دستگاه‌های اجرایی در گیلان گفت: در سال گذشته در خصوص تخصیص اعتبارات آمار بسیار خوبی داشتیم که بخش قابل توجه آن به صورت نقدی بوده است.

استاندار گیلان با تاکید بر لزوم تکمیل تمامی پروژه‌های سفر ریاست جمهوری این استان بیان کرد: در خصوص پروژه‌های ریاست جمهوری باید در سریع ترین زمان ممکن میزان جذب و میزان پیشرفت پروژه‌ها مشخص شود.

عباسی از تخصیص ۱۰۰ درصدی پروژه‌های آب زراعی در گیلان خبر داد و گفت: با توجه به تخصیص کامل اعتبارات در این حوزه، تا پایان خرداد و یا اوایل تیرماه باید تمامی پروژه‌های مربوط به آب زراعی تکمیل شود.

وی با بیان اینکه آخرین روند برگزاری مناقصه در گیلان توسط دستگاه‌های اجرایی باید مشخص شود، تصریح کرد: تا پایان هفته جاری وضعیت مناقصه‌ها باید مشخص و به استانداری اعلام شود زیرا عدم به موقع برگزاری مناقصه باعث تعلل در روند انجام پروژه‌ها خواهد شد.

نماینده عالی دولت در گیلان مولد سازی دارایی‌ها را یک تکلیف قانونی برای تمامی دستگاه‌‌های اجرایی برشمرد و افزود: مولد سازی دارایی‌ها یک تکلیف قانونی است که باید توسط دستگاه‌های اجرایی در اسرع وقت اجرایی شود، هر چند تاکنون اقدامات خوبی در این استان انجام شده است.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :