کاشف اسرار – سرپرست فرمانداری رشت تحقق الگوی توسعه پایدار بدون استقرار یک نظام مدیریت شهری کارشناسانه و کارآمد را ناممکن دانست و افزود: لازم است تا دست اندرکاران، علی الخصوص شهرداران و اعضای شورای شهر با تشکیل یک اتاق فکر با حضور جوانانی خوش فکر و خلاق ضمن بررسی جوانب، آینده نگری، تدوین، تصویب و اجرای برنامه های هدف مند در خصوص ارتقا کیفیت زندگی شهروندان در شهرها اقدام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کاشف اسرار ، کیا عاشوری بعد از ظهر امروز(دوشنبه) در مراسم تکریم حسن افلاکی و معرفی مجید مهروانی به عنوان شهردار جدید سنگر، که با جمعی از مسئولین محلی، معتمدین و اهالی سنگر برگزار گردید؛ با بیان اینکه سنگر دو برابر برخی از شهرستان‌های استان شهید تقدیم انقلاب کرده است افزود: مسئولیت شهردار جدید سنگر در بخش انقلاب و ولایی چند برابر شهرداران سایر شهرهاست.

وی با تذکر این نکته که شهرها و مدیریت شهری در صدر دغدغه های انسان قرار دارد و نیاز به ارائه طرح های نوین به شدت احساس می شود، ادامه داد: با توجه به شرایط طبیعی استان گیلان، ایجاد محیط مطلوب شهری در هم زیستی با محیط زیست از اولویت بالایی برخوردار است.

این مسئول با تاکید بر هم افزایی و همدلی اعضای شورا با شهرداران در راستای خدمات رسانی مطلوب به مردم، افزود: باید یک هم‌افزایی خیلی خوبی ایجاد کرد و کمک شود با وجود شرایط موجود بتوانیم برای توسعه شهرها در بخش خدمات و عمران شهری به عنوان خادمین مردم گام موثری برداریم.

عاشوری ” تحقق الگوی توسعه پایدار بدون استقرار یک نظام مدیریت شهری کارشناسانه و کارآمد را ناممکن دانست و افزود: لازم است تا دست اندرکاران، علی الخصوص شهرداران و اعضای شورای شهر با تشکیل یک اتاق فکر با حضور جوانانی خوش فکر و خلاق ضمن بررسی جوانب، آینده نگری و تدوین، تصویب و اجرای برنامه های هدفمند در خصوص ارتقا کیفیت زندگی شهروندان در شهرها اقدام کنند.

وی با تاکید بر ضرورت ارایه آموزش های لازم درباره تفکیک زباله از مبدا و فرهنگ سازی ها در این زمینه، اظهار داشت: در موضوع مدیریت پسماند و رفع مشکلات مربوط به زباله باید تمامی شهرداران و دهیاران با اجرای برنامه های مختلف و ارایه آموزش های لازم به مردم، برای مدیریت پسماند از همکاری عمومی بهره شوند.

نماینده عالی دولت در مرکز استان با اشاره به اینکه مردمی سالاری دینی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است، گفت: واکاوی دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش های مختلف از سوی جوانان ضرورت دارد.

عاشوری با بیان اینکه دستاوردهای نطام اسلامی باید به جوانان بازگو شود، اضافه کرد: پیشرفت چشمگیر انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف جهان گیر شده است.

وی در پایان با اشاره به خدمات جهادی دولت سیزدهم در گیلان، اظهار داشت: استاندار گیلان یکی از استانداران پر تلاش و مردمی در کشور بوده که شبانه روز پیگیر رفع مشکلات مردم است

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :