کاشف اسرار – فرماندار رضوانشهر با بیان اینکه دشمنان نظام با اقدامات ظالمانه خود درصدد کمرنگ کردن جلوه های انقلاب هستند، گفت: دشمنان با مدل مدیریت انقلابی با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و شهدا مخالف هستند و تحریم دشمنان هیچ تزلزلی در مسیر خدمتگزاری به مردم ایجاد نخواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کاشف اسرار، سید نادر صفوی میر محله در جمع نماز گزاران شهرستان رضوان شهر با گرامیداشت یادو خاطره امام شهداء و شهدای انقلاب اسلامی و شهدای مدافعین حرم و سلامت و شهدای مبارزه با مواد مخدر گفت: سال روز جهانی مبارزه با مواد مخدر فرصت مناسبی است تا با بهره گیری از تمام ظرفیت ها و انجام برنامه های مختلف با هدف آگاهی بخشیدن و ایجاد حساسیت در طبقات مختلف جامعه در راستای تقویت زمینه مشارکت های مردمی در عرصه پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر و روانگردان ها، اهتمام جدی داشته باشیم.

وی به وضعیت جامعه جهانی و روند فزاینده تقاضای مواد مخدر در جهان اشاره نمود و افزود: حدود 284 میلیون نفر از جمعیت 15 تا 64 سال جهان حداقل یک بار، یکی از انواع مواد مخدر و روان گردانها را در سال مصرف نموده اند.

رییس شورای هماهنگی مواد مخدر رضوانشهر به وضعیت کشور جمهوری اسلامی ایران اشاره نمود و اظهار داشت: تهاجم وسیع فرهنگی و اجتماعی از سوی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، سبب گردیده موضوع اعتیاد به مواد مخدر و روان گردان ها در بیش از چهار دهه اخیر، به عنوان یک مسأله پیچیده و چند وجهی، تنوع گسترده ای به خود گرفته، به گونه ای که بخشی از افراد جامعه در سنین، جنسیت، مشاغل، تحصیلات، مجرد و متاهل، شهری و روستایی، با طبقات اقتصادی و اجتماعی مختلف، وارد این چرخه شده اند.

صفوی میر محله ” گفت: دشمن با روند فزاینده عرضه و تقاضای مواد، ضمن ترویج باورهای غلط و تغییر الگوی مصرف مواد، سعی در ایجاد تقاضا برای مشتریان جدید با اولویت نوجوانان و جوانان نموده تا با کسب سود نامشروع، نسبت به قتل عام آنان مبادرت ورزیده و هم زمان با فلج نمودن جامعه، از هر گونه پیشرفت و توسعه پایدار کشور جلوگیری نماید.

وی گفت: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری اعتیاد به عنوان مهم ترین و اولویت دارترین آسیب اجتماعی کشور تعیین گردیده و معظم له در خصوص بهره گیری از کلیه ظرفیت ها و امکانات به منظور پیشگیری اولیه از اعتیاد، دستورات لازم را ابلاغ فرموده اند، لذا همه باید در این راستا تلاش کنیم.

نماینده عالی دولت در رضوانشهر با توصیه به خانواده ها بیان داشت: خانواده ها باید آگاهی و هوشیاری زیادی داشته باشند تا جوانان این مرز و بوم آلوده به این بلیه شوم و خانمان سوز نشوند.

صفوی میر محله ” افزود: در رضوانشهر با تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی، سپاه و دستگاه های امنیتی و قضایی شهرستان مجموعه کشفیات و همچنین در زمینه دستگیری ها در 3 ماه اول سال 1402 نسبت به مدت مشابه سال قبل 70 درصد افزایش کشفیات داشتیم، این نشان می دهد که قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ در تهیه و توزیع مواد مخدر فعال می باشند.

وی بهترین راه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر را فرهنگ سازی ، آموزش و آگاه بخشی در بین خانواده ها، اقدامات درمانی و حمایتی اجتماعی، توسعه مشارکت های مردمی به منظور گفتمان سازی اجتماعی و صیانت از معتادان بهبود یافته با راه اندازی مجمع خیرین زندگی و کارآفرینی دانستند.

فرماندار رضوانشهر در واکنش به فهرست تحریم های اخیر اتحادیه اورپا گفت: دشمنان همیشه با دقت اتفاقات کشور را رصد می‌کنند و هر جایی که ببینند کاری برای مردم انجام می شد دست به سیاه نمایی و تحریم می زنند؛ از بدو انقلاب در کنار مردم هستم و خواهم بود و تلاش بنده و همکارانم پیاده سازی مدل مدیریت انقلابی بوده و این راه را با تمام توان ادامه خواهیم داد.

صفوی میر محله با اشاره به اینکه عزیزان سپاه ما که از بدو انقلاب تاکنون در لیست تحریم ها قرار داشتند و دارند بخاطر اینکه سپاه همیشه و در همه حال در کنار مردم بوده و هست و به همین دلیل در لیست تحریم غربی ها و اتحادیه اروپا قرار گرفته، عنوان داشت: دشمنان با مدل مدیریت انقلابی با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و شهدا مخالف هستند.

وی با تاکید بر اینکه مدیر انقلابی باید به صورت شبانه روزی در خدمت مردم باشد، بیان داشت: مدل مدیریت انقلابی یعنی پیروی از منویات مقام معظم رهبری و وصایای شهدای والامقام و شهید محور مقاومت ما شهید سردار سلیمانی، در کنار مردم بودن و آشنایی با دردهای مردم و استفاده از همه ظرفیت‌ها برای حل مشکلات و توسعه کشور است.

این مسئول افزود: همان عزیزانی که قبلا در راس کار بودند امروز عنوان می کنند که ما قبلا این شرایطی که دولت سیزدم به صورت شبانه روزی تلاش می کند، را نداشتیم.

صفوی میر محله ” با بیان اینکه در کشور عزیزمان کارهای زمین مانده زیادی داریم که نیازمند عزم جدی مسئولین است ، گفت: امروز دولت رئیسی عزم خود را برای حل مشکلات جزم کرده است، و ما نیز در شهرستان رضوانشهر کارهای بزرگی و زیر ساختی انجام دادیم.

وی گفت: این کارها آنقدر بزرگ و مهم و پررنگ بوده است که دشمنان نسبت به آن واکنش نشان دادند و دست به تحریم بنده و فرماندهی محترم انتظامی شهرستان زدند.

فرماندار ادامه داد: اینها یک بار دیگر نشان دادند با کار برای مردم مخالف هستند و هر کس درد مردم داشته باشند را مورد تحریم قرار می دهند، این تحریم ها ما رو نسبت به ادامه این راه مصمم تر کرد و خوشحال هستیم که پیش شهدا و رهبر معظم انقلاب شرمنده نشدیم.

صفوی میر محله با تاکید بر اینکه دشمنان نظام بدانند ما با قدرت این راه را ادامه می دهیم و خطاب به غربی ها گفت: ما پیرو مکتب امام حسین (ع) هستیم و این اتفاقات در مقابل جانفشانی های شهدا در راه انقلاب اصلا به چشم نمی آید و ما برای اتفاقات بزرگتری خود را آماده کرده ایم.

وی خاطر نشان کرد: در این بین نباید نقش رسانه ها را نادیده گرفت که با نشان دادن خدمات دولت و نظام امید را در جامعه جاری کرده و اینگونه خشم دشمنان را در پی داشته است،این امر نشان می دهد که ما برای مقابله باید به حوزه رسانه توجه ویژه ای داشته باشیم تا در جنگ رسانه ای شکست نخوریم.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :