کاشف اسرار – نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه رمز ماندگاری و قدرت ایران اسلامی در کشور و در دنیا مرهون فرمان برداری، هوشمندی، بینش سیاسی و اقتدار نیروهای مسلح است گفت: امروز نیروهای مسلح کشور در اوج اقتدار و قدرت هستند.

به گزارش کاشف اسرار ،  حجت الاسلام والمسلمین  “رسول فلاحتی” امروز  در دیدار با “قاسم رضائی ” جانشین فرمانده انتظامی کشور با بیان اینکه اقتدار و آرامش امروز در کشور و مرزها را مدیون تلاشهای انتظامی و مرزبانی هستیم اظهار داشت: به فرموده مقام معظم رهبری نیروی انتظامی جزء مظلو‌م‌ترین نیروها است.

وی با بیان اینکه فرمان بری خوب نیروهای مسلح به ویژه مجموعه انتظامی از مقام معظم رهبری باعث این امنیت مطلوب در کشور شده است افزود: اقتدار آفرینی نیروهای مسلح کشور را مدیون تدابیر فرمانده کل قوا هستیم زیرا با رهبری داهیانه خود همه توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب می‌کند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه نیروی انتظامی محبوب بود و اقتدار این مجموعه در اغتشاشات اخیر این نیروی خدوم را محبوب‌تر هم کرد بیان داشت: بسیاری از فتنه‌های دشمنان انقلاب اسلامی با جان فشانی کارکنان انتظامی و مرزبانی در اقصی نقاط کشور نقش بر آب شد و از بروز بسیاری از نا امنی‌ها در کشور جلوگیری به عمل آمد.

فلاحتی با تصریح بر اینکه در آشوب‌های اخیر دشمن فهمید که باید به نیروی انتظامی حمله کند افزود: علت حمله دشمن به پلیس به خاطر اقدامات و عملکرد این مجموعه و دلدادگی به میهن و رهبر است.

وی رمز ماندگاری و قدرت ایران اسلامی در کشور و در دنیا را مرهون فرمان برداری، هوش مندی، بینش سیاسی و اقتدار نیروهای مسلح دانست و گفت: امروز نیروهای مسلح کشور در اوج اقتدار و قدرت هستند.

نماینده ولی فقیه استان گیلان  با اشاره به اینکه برخی از مطالبات مردم به حق است و باید در مدیریت دستگاه‌ها پاسخگویی به مطالبات مردم نهادینه شود خاطرنشان کرد: در جبهه انقلاب باید همه دستگاه‌ها و نهادها در اجرای یک طرح به همدیگر کمک کنند.

فلاحتی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات خوب مجموعه انتظامی در تامین نظم و امنیت مردم افزود: در برخورد با هنجار شکنان، علاوه بر اقدامات ایجابی باید از اقدامات سلبی نیز استفاده کرد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :