سرپرست فرمانداری تالش صداقت، امانتداری، شجاعت، تیزبینی، قدرت تحلیل درست مسایل و رویدادهای جامعه وانعكاس به موقع آنها را از ویژگیهای بارز یك خبرنگار عنوان کرده و افزود: خبرنگاران وظیفه بسیار خطیری بر عهده دارند به گونه ای كه پیشرفت درحوزه های مختلف در شهرستان را می توان نتیجه تلاش و همت آنان دانست .

🔻به گزارش کاشف اسرار ، فرامرز مرجانی ” در مراسم تجلیل از خبرنگاران واصحاب رسانه شهرستان در سالن اجتماعات اداره ارشاد اسلامی تالش با گرامیداشت یادو خاطره شهید محمود صارمی خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: شهید صارمی با وجود خطرات در افغانستان ایستاد و به وظیفه خطیر خبررسانی خود عمل كرد.

وی ادامه داد: تمام نظام های حاکمیتی براساس ایدئولوژی بوده و در ایدئولوژی جمهوری اسلامی ایران صاحبان قلم و قدرت برای حفظ امنیت و انسجام ملی با سلایق متفاوت در چهارچوب نظام اظهار نظر نموده وبه تبیین آن پرداخته اند.

این مسئول صداقت، امانتداری، شجاعت، تیزبینی، قدرت تحلیل درست مسایل ورویدادهای جامعه وانعكاس به موقع آنها را از ویژگیهای بارز یك خبرنگار عنوان کرده و افزود: خبرنگاران وظیفه بسیار خطیری بر عهده دارند به گونه ای كه پیشرفت درحوزه های مختلف در شهرستان را می توان نتیجه تلاش و همت آنان دانست .

مرجانی گفت: مسوولین می باید در مواجهه با مطالب ارائه شده از سوی خبرنگاران ظرفیت نقدپذیری خود را بالا برده و با درك صحیح از اطلاعات ارائه شده، در جهت رفع مشكلات اقدام كنند كه البته در بیان مطالب ارائه شده باید حرمت افراد نیز حفظ شود.

وی هفته دولت را هفته نظام دانست و در ادامه افزود: از پروژه های عمرانی روبه اتمام شهرستان تالش پروژه های کیشون بن که تا هفته اینده کامل می شود ،جاده اسالم به خلخال ۸کیلومتر آن تکمیل شده و باقی آن با پیمانکار جدید انجام خواهدداد،گازرسانی به مناطق ییلاقی ، حوزه امور عشایری و عمران روستایی، خدمات شهری، حوزه سلامت از خدمات نظام برای جلب رضایتمندی مردم بوده است.

سرپرست فرمانداری تالش ، رضایت مندی مردم را وابسته به خدمات صحیح رسانه‌ها دانست و گفت: انتخابات سال ۱۴۰۲ مهمترین اتفاق سال است و در تلاش هستیم بستر مناسبی برای این اتفاق حاصل شود و رسانه‌ها با مدیریت فضای مجازی نقش مهمی در ارتقای سطح مشارکت و حضور را دارند.

مرجانی افزود : میزان مشارکت مردم در ازای رضایتمندی است و اصحاب رسانه شهرستان در انتخابات باید اصل بی طرفی نسبت به کاندیداها را رعایت کنند.

🔻در ادامه مراسم تنی چند از خبرنگاران شهرستان تالش به ارایه نقطه نظرات و انتقادات خود در خصوص مشکلات شهرستان پرداختند

🔻در پایان این مراسم نیز از سی خبرنگار و اصحاب رسانه شهرستان تالش با لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد .

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :