کاشف اسرار – فرمانده انتظامی گیلان از ورود حدود 437 هزار خودرو به استان خبر داد و گفت: با فعالیت شبانه‌روزی کارکنان مجموعه انتظامی، آمار جانباختگان تصادفات جاده‌ای 36 درصد کاهش پیدا کرده است.
سردار ” عزیزاله ملکی” در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اشاره به آمادگی پلیس برای تسهیل عبور و مرور و همچنین تامین نظم و امنیت شهروندان و مسافران در ایام تعطیلات، اظهار داشت: از آغاز تعطیلات تا به حال افزایش 16 درصدی حجم خودروهای ورودی به استان را شاهد بوده‌ایم.
وی با بیان اینکه تمامی اقدامات ترافیکی به منظور تسهیل در رفت و آمد خودروهای ورودی به استان پیش بینی شده است، بیان داشت: با فعالیت شبانه‌روزی کارکنان مجموعه انتظامی، آمار جانباختگان تصادفات جاده‌ای 36 درصد کاهش پیدا کرده است.
فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به آماده‌باش پلیس استان در ایام کنونی خاطرنشان کرد: به لطف پروردگار، استان گیلان به لحاظ مدیریت مسائل امنیتی – ترافیکی در حالت مطلوبی قرار دارد که این اتفاق خوب، رضایتمندی مسافران و مردم را به دنبال داشته است.
این مقام انتظامی در پایان از مسافران خواست با استراحت کافی و مدیریت زمان به سفر خود بپردازند و اگر برای مسئله واجبی به گیلان نمی‌آیند، سفر خود را به دلیل بالا بودن حجم ترافیک در محورهای مواصلاتی استان به تعویق بیاندازند.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :