کاشف اسرار – رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان  گیلان گفت: بیش از دو میلیارد و 400 میلیون ریال پوشاک و البسه خارجی قاچاق در شهرستان رشت كشف شد .
“محمد خوش‌خلقت”، مبارزه با قاچاق کالا را يكي از اولویت‌های اصلی مجموعه انتظامي در برخورد با مفسدان اقتصادي عنوان كرد و اظهار داشت: پلیس با قاطعيت با هرگونه قانون‌شکنی و اخلال در بازار برخورد قاطع و قانوني می‌کند.
وي در ادامه گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز با انجام تحقيقات نامحسوس صورت گرفته از وجود تعداد زيادي لباس قاچاق داخل يك واحد صنفي در شهرستان رشت مطلع شده و پيگيري موضوع را در دستور كار قرار دادند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان گيلان از اعزام پليس به آدرس محل مورد نظر و كشف 834 ثوب انواع لباس مردانه قاچاق شامل پیراهن و شلوار خبر داد و با اشاره به اينكه بنا بر نظر کارشناسان ارزش تقريبي اين كشفیات، 2 میلیارد و 400 میلیون ریال است، بيان داشت: در اين خصوص متهم 47 ساله با تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني در اختيار مرجع قضائي قرار گرفت.
اين مقام انتظامي در پايان با اعلام اينكه قاچاق به عنوان يك آفت خطرناك سد راه پويايي اقتصاد و سلامت تجارت كشور محسوب مي‌شود، تصريح كرد: مبارزه با قاچاق كالا يكي از اهداف پليس در راستاي تامين امنيت پايدار در جامعه است.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :