کاشف اسرار  – رئیس پليس راه استان گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور “تالش به آستارا” و بالعکس به دليل تخریب پل سیبلی با توجه به شدت باران خبر داد.

“جاور صفاری” در تشريح اين خبر با اشاره به اينكه صبح روز جاري افزایش بارش باران در محور تالش به آستارا و جريان شديد آب رودخانه موجب تخريب قسمتی از پل سيبلي شده است، اظهار داشت: تردد وسایل نقلیه با حضور به موقع ماموران پليس راه و راهداری از يک خط عبور ديگر به صورت ايجاد محدوديت در دو طرف پل در حال هدايت است.

وي از محدود بودن معبر تردد و احتمال تخريب کامل و سقوط قسمت باقي مانده پل به دليل شدت جريان آب رودخانه و نیروی وارده از تردد وسايل نقليه سنگين بر سازه پل خبر داد.

این مسول گفت : پلیس با هدف افزايش ضريب ايمني و تسهيل عبور و مرور وسايل نقليه نسبت به اعمال محدوديت ترافيكي برای تردد انواع وسايل نقليه باربري به استثنای مواد سوختنی و فاسد شدنی در محور تالش به آستارا و بالعکس تا اطلاع ثانوي اقدام كرده است.

صفاری  تصريح كرد: همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان و استان‌های همجوار در عدم صدور بارنامه و تحویل بار به ناوگان حمل و نقل باربری به مقصد شهر آستارا کمک بسزایی در تسهیل در عبور مرور در محور مورد نظر مي‌كند.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :