کاشف اسرار – استاندار گیلان با حضور در محل حادثه آتش سوزی کمپ ترک اعتیاد لنگرود، بر انجام خدمات به موقع و رسیدگی ویژه حادثه دیدگان تاکید کرد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از روابط عمومی استانداری گیلان؛  اسدالله عباسی ” اول وقت صبح جمعه به همراه اعضای شورای تامین در محل حادثه آتش سوزی کمپ ترک اعتیادحاضر و در جریان موضوع قرار گرفته و پیگیر وضعیت حادثه دیدگان و مجروحان این آتش سوزی شد.

وی ضمن دستور فوری تشکیل جلسه با اعضای شورای تامین در شهرستان لنگرود، در این رابطه گفت: با توجه به اهمیت موضوع اجساد فوتی های حادثه برای بررسی بیشتر موضوع به مرکز استان اعزام شد.

این مقام با بیان این که وزیر  کشور هم از صبح پیگیر موضوع است ، ضمن ابراز تاسف و تسلیت در وقوع این حادثه دلخراش به خانواده‌های متوفیان و آرزوی بهبودی هرچه سریعتر مجروحان و مصدومان؛ دستور داد که ابعاد گوناگون این حریق به صورت دقیق کارشناسی شود.

عباسی عنوان کرد: مدیران کمپ و مسئولانی که در این زمینه وظایفی برعهده داشته اند تحت نظر هستند و علت حادثه در دست بررسی است و متعاقبا و پس از بررسی های دقیق کارشناسی اعلام خواهد شد.

با دستور استاندار گیلان در پی وقوع این حریق، بلافاصله معاونین و مدیران ستادی و مسئولان مرتبط و نیروهای امدادی و خدمات رسان در محل حادثه حاضر شدند.

دکتر عباسی استاندار گیلان دانشگاه علوم پزشکی استان را نیز مکلف کرد تا با راه اندازی و تعبیه تخت ویژه درمان سانحه دیدگان ناشی از سوختگی در مرکز آموزشی درمانی ولایت رشت اقدام کند.

استاندار گیلان با تاکید بر انجام فوریت های پزشکی و انجام امور درمانی بصورت ویژه برای آسیب دیدگان، اظهار کرد: مدیران دستگاه های ذیربط باید شخصا پای کار باشند و نسبت به ارائه خدمات به موقع اقدام کنند.

 تیم هایی از اورژانس از ابتدای وقوع این حادثه دلخراش در لنگرود حضور دارند و پس از عملیات احیا و اقدامات اولیه درمانی، بیماران را به این مرکز فوق تخصصی اعزام کرده اند.

 این حادثه تاکنون ۳۲ فوتی و ۱۶ مصدوم داشته است.

 این حریق ساعت ۵:۴۵ دقیقه صبح امروز در کمپ ترک اعتیاد به نام گام اول رهایی واقع در ابتدای جاده کومله شهرستان لنگرود رخ داد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :