کاشف اسرار -همایش تقدیر از پرستاران نمونه مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان روز پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۲ با حضور مدیر، معاونین وهمکاران مدیریت درمان تامین اجتماعی استان در سالن اجتماعات بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت برگزار گردید از پرستاران با اهدا لوح و هدایا تجلیل به عمل آمد.

مدیر درمان  تامین اجتماعی گیلان در این همایش ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار گفت: پرستاران انسانهای بی ادعائی هستندکه با تاسی از سیره حضرت زینب سلام الله علیها به معنای واقعی کلمه خالصانه و دلسوزانه می کوشند تا بیماران سلامتی خود را بازیابند و با مهروزی، از خودگذشتگی و فداکاری امید را به چشمان نگران بیمار هدیه می دهند.
حسین ابراهیمی ” با تقدیر از زحمات شبانه روزی و دلسوزانه کادر درمان استان در خدمت رسانی به بیماران، مردم و بیمه شدگان، به مسائل موجود در حوزه پرستاری اشاره نمود.

وی افزود؛ برطرف نمودن مسائل کادر درمان از جمله کمبود نیروی انسانی، از اولویتهای مدیریت درمان تامین اجتماعی استان  است، در تلاش  هستیم با انجام اقدامات موثر و جذب نیرو  در آزمون استخدامی سالجاری این مسئله مرتفع گردد تا بتوانیم شاهد افزایش رضایتمندی همکاران و ارائه خدمات بهتر به مردم و بیمه شدگان باشیم.
گفتنی است در این همایش از پرستاران نمونه مدیریت درمان استان گیلان با اهدا لوح و هدایا  تجلیل به عمل آمد.

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :