کاشف اسرار – شهردار رشت با اشاره به نزدیک شدن فصل زمستان اظهار کرد: سال های گذشته شاهد بارش برف سنگین در استان گیلان به ویژه شهر رشت بودیم و در این راستا می طلبد ماشین آلات برف روب شهرداری تا قبل از فرا رسیدن فصل سرما از آمادگی کامل برخوردار باشند.
رحیم شوقی چهارده ” در جلسه شورای معاونان شهرداری رشت ،بر لایروبی و هدایت آب های سطحی برای مقابله با آبگرفتگی معابر شهری هنگام بارندگی تاکید کرد و افزود: برگزاری جلسه توجیهی و تشریح وظایف کارکنان در حوادث غیر مترقبه حائز اهمیت است.
وی با بیان اینکه اعتبار مورد نیاز تعمیر و تجهیز ماشین آلات برف روب شهرداری تامین و اختصاص داده شده است، تصریح کرد: مدیران مناطق برای مقابله با حوادث غیر مترقبه با محوریت برف باید از آمادگی کامل برخوردار باشند.
این مسئول به عملیات عمرانی تقاطع های غیر همسطح طرح میثاق اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه مجوز جابه جایی تیرهای برق صادر شده، جابه جایی چراغ های روشنایی معابر در موقعیت تقاطع های غیر همسطح آیت الله رودباری، حمیدیان (شهید حق بین)، شهید باهنر و میدان نیروی دریایی (۷ آذر) در حال انجام است و می طلبد این امر تسریع شود.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :