کاشف اسرار –  مدیر کل پست گیلان در دیدار با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی  به تشریح فرآیند پیاده سازی پروژه ملی نظام نشانی استاندارد (جی نف) پرداخت و اظهار داشت پلاک های کدپستی هوشمند از الزامات سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۴۰۵ می باشد.

محمدحسین_هوشنگی در دیدار با سجاد سیاه کار زاده ” ، افزود : این پلاک ها بنا به فراخور نیاز دستگاههای اجرایی قابل استفاده خواهد بود و این پایگاه داده علاوه بر ارائه اطلاعات صحیح و بروز از داشته های سرزمینی به توزیع عادلانه منابع و اتخاذ تصمیمات لازم برای اجرای پروژه های عمرانی کمک خواهد کرد .

وی با اشاره به راه اندازی دو واسط پستی بومی با همکاری شرکت های دانش بنیان با هدف توسعه تجارت الکترونیک و حذف واسطه گری در استان تصریح کرد : افرادی که توان فنی و مالی راه اندازی وب سایت های فروش را ندارند و تمام کسانی که در حوزه صنایع دستی و تولیدات بومی محلی فعالیت می کنند می توانند ذیل این پلتفرم نسبت به ارائه و فروش محصولات خود اقدام کنند .

این مسوول ، ارائه تسهیلات توسط وزارت ارتباطات در قالب تبصره ۱۸ برای ایجاد اشتغال پایدار در بستر فناورانه را از دیگر طرح های حمایتی دانست و از آمادگی پست گیلان برای همکاری با منطقه آزاد به منظور شناسایی جامعه هدف و تشریح نحوه بهره مندی از این تسهیلات خبر داد .

هوشنگی همچنین با بیان اینکه ظرفیت های خوبی در حوزه تمبر در استان وجود دارد افزود : پست گیلان آمادگی دارد تا با همکاری منطقه آزاد انزلی نسبت به برگزاری نمایشگاه تمبر بین المللی با حضور فعالان و مجموعه داران عرصه تمبر در کشور و کشورهای حاشیه خزر اقدام نماید .

مدیر عامل منطقه آزاد انزلی در این دیدار ضمن استقبال از پیشنهادات مدیر کل پست گیلان اظهار داشت : به عنوان بخش از بدنه حاکمیت و در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی از ارائه محصولات فعالان صنایع دستی و تولید کنندگان خرد و خانگی در بستر فضای مجازی حمایت خواهیم کرد .

سجاد سیاه کار زاده “تاکید کرد : علاقه مند به رخدادهای بدیع در منطقه هستیم و از برگزاری رویدادهای نظیر نمایشگاه تمبر و همچنین رونمایی از تمبر چهره های فاخر که محملی را برای حضور فرهیختگان، نخبگان ، افراد فرهنگی و تاثیر گذار در منطقه فراهم می کند استقبال خواهیم کرد .

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :