توجه مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان به رفع دغدغه های مردم ارزشمند است

 مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان با رییس کل دادگستری استان به منظورتشریح اقدامات انجام شده در جهت بهبود و ارتقای درمان استان و چالشهای پیش رو دیدار و گفتگو کرد .

 رییس کل دادگستری گیلان با اشاره به وجه اشتراک وزارت دادگستری و سازمان تامین اجتماعی که پاسخگویی به نیازهای مردم در بخش امنیت و سلامت است اظهار داشت: دو نعمت سلامت و امنیت از مهمترین مسائل جوامع بشری بویژه  ایران اسلامی است که در بخشی از جهات مغفول مانده ونیازمند توجه بیشتر است.
صادق نیارکی ” به اهمیت رسالت سازمان تامین اجتماعی و ارائه خدمات مطلوب درمانی به مردم اشاره داشت و گفت: با توجه به اینکه بیش از نیمی از جمعیت کشور تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند و مسئله معیشت و درمان از مهمترین دغدغه های مردم است، ارائه خدمات مطلوب و شایسته به ویژه در حوزه درمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی تلاشهای مجموعه مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان در جهت ارتقاء درمان و خدمت رسانی بهتر و توجه به دغدغه  مردم را ارزشمند دانست و اظهار داشت: خدمت به اقشار کم درآمد جامعه از وظایف خطیر و مهم همه مسئولان است و خدمت و کاستن دغدغه های چنین جامعه هدفی نزد خداوند متعال ماجور و محفوظ است.
مدیردرمان تامین اجتماعی گیلان در این دیدار با بیان اینکه مهمترین هدف این مدیریت بهبود، توسعه و ارتقای درمان استان است گفت: در حال حاضر از طریق2بیمارستان و 13 مرکز درمانی بصورت مستقیم و عقد قرارداد با ۲ هزار و ۴۰۰  موسسه و مرکز درمانی  بصورت غیرمستقیم به مردم و بیمه شدگان خدمات درمانی ارائه مینماییم و در تلاش هستیم بتوانیم با اجرای برنامه های در دست اقدام گامهای موثری درجهت اعتلای درمان استان و خدمت رسانی شایسته به مردم برداریم.

 

حسین ابراهیمی  با تشریح اقدامات انجام شده در دوسال اخیر نظیر تکمیل و راه اندازی بیمارستان 64تختخوابی شهید املاکی لنگرود، دریافت سند بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص)پس از30 سال (که مهمترین مانع در اجرای طرحهای توسعه ای در بیمارستان بود)، افتتاح بخش رادیولوژی و اکوکاردیوگرافی پلی کلینیک انزلی، افتتاح آزمایشگاه سلولی مولکولی پلی کلینیک شماره یک تامین اجتماعی رشت،  دریافت مجوز و کلنگ زنی احداث پروژه مجتمع درمانگاهی بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص)، دریافت مجوز و کلنگ زنی احداث مجتمع درمانگاهی، اداری و رفاهی شهرستان لاهیجان، تجهیز کلیه مراکز درمانی و… اظهار داشت: مجموعه مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان بر خود لازم میداند با پشتکار، کار جهادی و توسل به ائمه اطهار خدمات درمانی ارزان و باکیفیت را بنحو شایسته به مردم ارائه دهد .
وی گفت: در همین راستا با اجرای طرحهای توسعه ای در مراکز ملکی تامین اجتماعی همچون پروژه احداث اورژانس  و آنژیوگرافی و افزایش تختهای بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص)رشت از 200 به  300 ، احداث درمانگاه  در شهرستانهای فاقد مراکز درمانی  و… به دنبال برداشن گامهای مهم و اساسی جهت اعتلای درمان  استان و افزایش خدمت رسانی و رضایتمندی مردم و بیمه شدگان هستیم.
وی افزود: در این راه با چالشهایی مواجه هستیم که جهت مرتفع سازی موانع و مسائل پیش رو به منظور پیشبرد اهداف عام المنفعه نیازمند یاری و توجه بیشتر مسئولان استانی هستیم.

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :