کاشف اسرار – فرمانده انتظامی گیلان از کشف بیش از ۵۴ هزار مورد اقلام خوراکی و لوازم بهداشتی احتکار شده به ارزش ۹۱ میلیارد و ۷۸۲ میلیون ریال داخل یک انبار در شهرستان رشت خبر داد.

عزیزاله ملکی اظهار کرد: مبارزه با احتکار و قاچاق کالا از اولویت‌های اصلی مجموعه انتظامی است و پلیس با قاطعیت با هرگونه قانون‌شکنی و اخلال در بازار برخورد می‌کند.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس امنیت اقتصادی با انجام تحقیقات نامحسوس از احتکار مقدار زیادی مواد غذایی و لوازم بهداشتی داخل انبار یکی از شرکت‌ها در شهرستان رشت مطلع شده و به آدرس این مکان اعزام شدند، افزود: پلیس در بازرسی از این مکان ۵۴ هزار و ۷۲۵ عدد انواع نوشیدنی و محصولات بهداشتی شامل دستمال کاغذی، دستمال مرطوب و مایع شوینده احتکار شده کشف کردند.

فرمانده انتظامی گیلان، ارزش تقریبی این کشفیات را طبق نظر کارشناسان ۹۱ میلیارد و ۷۸۲ میلیون ریال عنوان و بیان کرد: در این خصوص متهم ۵۱ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

ملکی در پایان بر جدیت و قاطعیت پلیس برای برخورد همه جانبه با محتکران تاکید کرد و از شهروندان خواست هرگونه اطلاعات در خصوص قاچاق یا احتکار کالا را از طریق سامانه خبری پلیس امنیت اقتصادی به شماره ۰۹۶۳۰۰ به کارشناسان این مجموعه اطلاع دهند.

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :