کاشف اسرار -مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان با بیان اینکه عملکرد نوسازی مدارس با رویکرد جهادی انجام می شود، بیان داشت: فعالیت های ما در نوسازی مدارس بر اساس سند انتظار، استخراج و برمبنای آن برنامه ریزی می‌شود.

علی دقیق ”  صبح امروز طی سخنانی در جلسه هماهنگی جهاد خدمت در مدرسه سازی/ سند انتظار سال 1403 با حضور اعضای کارگروه خدمت رسانی و سند انتظار که  در اتاق مدیرکل برگزار شد با بیان اینکه کار جهادی همه جانبه حرکت کردن می باشد، اظهار داشت: تمام برنامه نوسازی مدارس در سال 1403 باید بر مبنای «سند انتظار» باشد.

وی با بیان اینکه عملکرد نوسازی مدارس با رویکرد جهادی انجام می شود، بیان داشت: فعالیت های ما در نوسازی مدارس بر اساس سند انتظار، استخراج و برمبنای آن برنامه ریزی می‌شود.

این مسوول برقراری عدالت آموزشی را از شاخص های مهم این سند عنوان داشت و تصریح نمود: کار بزرگ مدرسه سازی با برنامه ریزی دقیق در نوسازی مدارس با رویکرد جهادی و در راستای برقراری عدالت آموزشی انجام می شود.

دقیق با بررسی و تحلیل نتایج استان گیلان در سال گذشته درخصوص سند انتظار، بیان داشت: کسب رتبه ششم مرهون جدیت و پشتکار تمامی حوزه ها بوده و انتظار است در راستای تحقق شاخص های مشخص شده اقدام لازم جهت عملکرد مناسب و حداکثری به عمل آید.

وی در پایان با پرداختن به نقاط قوت یا چالش‌های مورد بحث استان گیلان در فرایند ارزیابی خدمات ادارات کل نوسازی مدارس استان‌ها، بیان داشت: باید درک درستی از دستاوردهای خود داشته باشیم و با بررسی دقیق نقاط ضعف، قوت و آسیب شناسی حوزه های مختلف برنامه ریزی نمائیم.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :