کاشف اسرار – رئیس اداره فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی سازمان نوسازی مدارس کشور ” خیرین مدرسه ساز را مهمترین عامل تحقق شعار سال در حوزه مدرسه سازی دانست و بیان داشت: خیرین مدرسه ساز همواره همراه و حامی ما بوده و رویکرد جهش مدرسه سازی با مشارکت مردم قطعاً با مشارکت آنان تحقق می یابد.

حمید رضا دادخواه ” امروز طی سخنانی در جلسه ستاد برگزاری بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان که در دفتر معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان برگزارشد، از اقدامات و فعالیت های ستاد برگزاری بیست و ششمین جشنواره استانی بازدید کرد.

وی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید حجت الاسلام والمسلمین رئیسی و همراهان شهیدش، افزود: سازمان نوسازی مدارس جشنواره های خیرین مدرسه ساز را بر اساس تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه؛ هیچ خللی نباید مانع فعالیت‌های دولت شود، در زمان مقرر ادامه می دهد.

این مسوول خیرین مدرسه ساز را مهمترین عامل تحقق شعار سال در حوزه مدرسه سازی دانست و بیان داشت: خیرین مدرسه ساز همواره همراه و حامی ما بوده و رویکرد جهش مدرسه سازی با مشارکت مردم قطعاً با مشارکت آنان تحقق می یابد.

دادخواه با بیان اینکه مدرسه سازی دستاورد بزرگ انقلاب در نظام تعلیم و تربیت می باشد، تاکید نمود: دستاورد های مدارس خیّرساز در مراسم جشنواره و نمایشگاه به درستی تشریح و تبیین شود.

وی با تاکید بر مسئولیت اجتماعی شرکت ها، کارخانه ها و بنگاه اقتصادی در مسیر مدرسه‌سازی، بیان داشت: نهادینه شدن این اتفاقات خوب می تواند انقلابی را در حوزه مدرسه‌سازی رقم بزند و روزنه‌ امیدی برای دانش‌آموزان ایجاد نماید.

گفتنی است حمیدرضا دادخواه ضمن حضور در جلسات ستاد برگزاری جشنواره در مجمع خیرین مدرسه ساز و اداره کل نوسازی مدارس گیلان، از محل برگزاری جشنواره نیز بازدید نمود.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :