کاشف اسرار-استاندار پیشین بوشهر و نماینده عالی جدید دولت در گیلان،گفت:قرار است به هموطنان دیگری در شمال کشور خدمت کنم، استان بوشهر و گیلان شباهت های زیادی به هم دارند.

به گزارش کاشف اسرار،”مصطفی سالاری” در مراسم خداحافظی با معاونان، مدیران و کارکنان استانداری بوشهر اظهار کرد: 4 سال در کنار هم بودن و کار برای مردم و داشتن هدف های مشخص، تلف کردن عمر نیست.

وی بیان کرد: اکنون بعد از 4 سال خدمت در استان بوشهر، قرار است به هموطنان دیگری در شمال کشور خدمت کنم، استان بوشهر و گیلان شباهت های زیادی به هم دارند، ساحل، مرز دریایی، دروازه تمدن، وجود مبارزان دلیری همچون رئیسعلی دلواری و میرزا کوچک خان بخشی از شباهت های بوشهر و گیلان است.

استاندار سابق بوشهر اضافه کرد: 2 ماه پیش بود که از دولت درخواست جابجایی کردم اما برای هیچ پست و استانی پیشنهادی شخصا ارائه نداده و با کسی هم رایزنی نکردم هرچند پیشنهاداتی به بنده شد و نهایتا از بین گزینه های پیشنهادی، استانداری گیلان را پذیرفتم.

سالاری یادآور شد: از روز نخست که به بوشهر آمدم  در هیچ موضوع و پروژه‌ای، برای هیچ فردی توصیه خصوصی نداشتم، در مبارزه با فساد تا آخرین روزها هیچ تعارف و مضایقه ای نداشتم

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :