کاشف اسرار-عصر امروز در مراسم شورای اداری استانداری گیلان با حضور وزیر کشور با قدردانی از زحمات 4 ساله”محمد علی نجفی امیر کیاسر “استاندار سابق،”مصطفی سالاری”به عنوان شانزدهمین استاندار گیلان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،متن حکم انتصاب استاندار جدید گیلان از سوی “رحمانی فضلی به”سالاری” ابلاغ شد به شرح ذیل است :

جناب آقای مصطفی سالاری

سلام علیکم

        به استناد مصوبه جلسه مورخ 2/7/1396 هیأت محترم وزیران به سمت استاندار گیلان منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال به عنوان نماینده عالی دولت در ایفای مسئولیت اجرای سیاست‌های عمومی کشور که نشأت گرفته از سیاست‌های دولت تدبیر و امید می‌باشد و در اجرای صحیح کلیه وظایف محوله، ارتباط با دستگاه‌های اجرایی ملی و محلی و سایر دستگاه‌هایی که به نحوی از بودجه عمومی دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی، نیروهای نظامی و انتظامی، شوراهای اسلامی شهر و روستا و شهرداری‌ها و مؤسسات عمومی غیر دولتی موفق و مؤید باشید.

انتظار می‌رود با اتخاذ تدابیر شایسته و اعتدال گرایانه زمینه گسترش رشد و توسعه استان را با به کارگیری نیروهای متدین، متعهد و متخصص و تعامل با سایر مسئولین استان فراهم سازید.

توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای «مدظله العالی» از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

                                                      عبدالرضا رحمانی فضلی

لازم به ذکر می باشد این عکس تصویر حکم در خبر منتشر شده در انحصار”کاشف اسرار”می باشد و باز نشر آن بدون نقل از این رسانه ممنوع است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :