کاشف اسرار-مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان از صدور 2 تذکر کتبی از سوی وزارت کشور برای انتخاب هر چه سریعتر شهردار کلان شهر رشت در مهر ماه جاری به استانداری گیلان و ابلاغ به شورای اسلامی شهر رشت خبر داد.

هوشنگ عباس قلی زاده امروز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار با اعلام این خبر،اظهار کرد:تاخیر در انتخاب شهردار رشت،سبب آسیب دیدن شهر،از دست دادن زمان خدمات رسانی و ایجاد خلاء در مدیریت شهری می شود.

وی در واکنش به ترک جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر رشت توسط 4 عضو پارلمان شهری در عصر روز گذشته،اذعان کرد این موارد جزو اشکالات داخلی آنان محسوب می شود و ان شاء الله این گونه موارد را رفع بکنند و اگر در جلسه روز دوشنبه هفته آینده شهردار جدید را انتخاب بکنند،هم خوب است.

این مسئول با بیان این که انتخاب شهردار جدید رشت به عنوان دومین شهردار پس از آغاز به کار رسمی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت محسوب می شود ،خاطر نشان کرد :اعضای شورای اسلامی باید برای انتخاب شهردار جدید هر چه سریعتر به توافق برسند و شهردار را انتخاب بکنند.

عباس قلی زاده ابراز امیدواری کرد ان شا الله فرصت بدهند و یک انتخاب و شهردار خوب و اصلحی را داشته اند،همین کافی است در برابر ویزگی های یک شهردار خوب برای رشت پاسخی نداد و به شوخی گفت:” زیاد جلو نروید” و در این هنگام،خندید.

وی درباره روند انتخاب مدیر جدید امور مالی شهرداری رشت در جلسه علنی روز نهم مهر ماه شورای اسلامی شهر و ارجاع مصوبه به فرمانداری رشت جهت تائید مصوبه مذکور،خاطر نشان کرد:انتحاب”یعقوب امیری”به این سمت باید ضمن اخذ تائید از دفتر امور شهری و شوراها استانداری گیلان در هیات تطبیق با قانون اخذ تصمیم در رد یا تائید گرفته بشود.

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :