کاشف اسرار-مدیر مسئول پایگاه خبری”کاشف اسرار”ساعت حدود 21 امشب تقاضای خواهر جانباز،آزاده و شهید “عباس حاضر”که در دی ماه سال 93 به فیض شهادت رسید جهت ملاقات حضوری و بررسی مشکلات برای استاندار گیلان ارسال کرد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،تقاضای”معصومه حاضر”پس از ارسال به تلفن همراه”ارسلان زارع”با برقراری تماس فوری و پذیرش تقاضا جهت ملاقات حضوری در سه شنبه هفته دیگرتر مواجه شد.

برقراری تماس در حالی انجام شد که نماینده عالی دولت در گیلان هم زمان جلسه ای مشترک با وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در استان داشت،به سر می برد.

همسر این خواهر شهید و جانباز دارای دکه ای در مابین پل زرجوب تا لب آب داشته که در زمان دوره دوم فعالیت سید محمد علی ثابت قدم “به عنوان شهردار رشت توسط عوامل شهرداری تخریب گردید و این امر سبب به وجود آمدن تنگنای مالی شده است.

علی رغم این که تعدادی از مقامات شهری،شهرستانی و استانی برای وی مکاتباتی انجام داده اند ولی تقاضای آنان طی سالیان گذشته تاکنون انجام نشده و به ناچار وکیل اختیار کرده اند.

با توجه به این که استاندار علی رغم داشتن مشغله کاری به سرعت درخواست مردم از جمله خواهر شهید و جانباز مورد نظر به سرعت مورد اجابت قرار دادند،این انتظار وجود دارد مسئولان از ارسلان زارع الگو بگیرند.

پذیرش درخواست همانا پیروی از فرامین مقام معظم رهبری است که بیان داشتند:

” خانواده‌ی شهیدان و ایثارگران از نظر تأثیر و ارزش رفتار و حرکت، فقط با خود شهدا قابل مقایسه هستند؛ با هیچ قشر دیگری در انقلاب، این مجموعه قابل مقایسه نیستند. ارزش آن مادران و پدران، آن همسران و فرزندان و بازماندگان که حرمت خون شهیدشان را حفظ کردند و خودشان با صبرشان، با گذشتشان مظهر دیگری شدند از فداکاری در پیشبرد اهداف انقلاب، این است که یکی از مؤثرترین و نقش‌آفرین‌ترین عناصر کشورند. نمیخواهیم تعارف کنیم یا خوشامد بگوئیم؛ میخواهیم حقیقت مطلب آنچنان که هست، روشن شود.

بنیاد شهید بایستی همه‌ی توان و نیرو و نشاط و امکانات را در خدمت رفاه مادی و معنوی و اخلاقىِ خانواده‌ی شهدا قرار بدهد. این، اصل است. این اصل باید در همه‌جا مورد توجه قرار بگیرد

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :