کاشف اسرار-منتخب مردم حوزه انتخابیه تالش،ماسال و رضوانشهر در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان هشدار داد تا نظارت شدید بر روی واحدهای صنفی آرایشگاهی و نانوایی داشته باشد.

حسن محمد یاری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار با اشاره به مشاهده عدم رعایت موازین به داشتی از سوی شاغلین در برخی از نانوایی ها و آرایشگاه های فعال در گیلان،اظهار کرد:وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا ویروس دستورالعملی صادر کرده است که رعایت آن از سوی همگان الزامی است.

وی با تاکید بر این که همگان من جمله مراجع نظارتی،پزشکی و بهداشتی باید مطیع دستور العمل وزارت بهداشت باشند و در قرنطینه قرار بگیرند تا با این اپیدمی همه گیر شده مبارزه بشود.

این حقوق دادن،قاضی بازنشسته دادگستری و وکیل پایه یک دادگستری، به رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان هشدار داد تا نظارت شدید بر روی واحدهای صنفی آرایشگاهی و نانوایی داشته باشد.

محمد یاری ،تصریح کرد:خواسته مردم گذر از معضل فعلی بیماری کرونا ویروس می باشد و جزو با همکاری آحاد مردم من جمله مسئولین مملکتی و استانی و منطقه ای میسور نیست.

وی خطاب به رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان،توصیه اکید کرد تا به واحدهای آرایشگاهی و نانوایی علاوه بر نظارت بیشتر داشته باشد و توصیه های بهداشتی ابلاغ و تعهد نامه اخذ کنند.

به گزارش کاشف اسرار،متاسفانه قبل از شیوع کرونا ویروس تا زمان انتشار این گفتگو در برخی از نانوایی مشاهده شده که میز آهنی با فرچه برای استفاده عموم مورد استفاده قرار می گیرد ضمن این که شاغلین از کلاه و ماسک استفاده نمی کنند.

در برخی از واحدهای صنفی آرایشگاهی هم متصدیان از روپوش مخصوص سفید و ماسک استفاده نمی کنند و با همان لباسی دستشویی می روند،استراحت و خرید می کنند و تردد دارند،نسبت به اصلاح مردم اقدام می کنند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :