کاشف اسرار-در راستای همراهی با سرمایه‌گذاران و فعالین بخش خصوصی که کسب و کار آنها تحت‌تأثیر تبعات شیوع ویروس کرونا قرار گرفته، با دستور رییس هیأت مدیره و مدیرعامل و براساس مصوبه هیأت مدیره سازمان، اجاره‌بهای اسفند ۹۸ و فروردین ماه ۹۹ املاک و اراضی این سازمان بخشیده شد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از روابط عمومی سازمان مذکور،کلیه اجاره‌ بهای املاک و اراضی که تاریخ سر رسید پرداختی آنها در دو ماهه اسفند ۹۸ و یا فروردین ماه ۹۹ است، از معافیت و بخشودگی کامل برخوردار می شوند.

از سوی دیگر چک های بانکی اشخاص مستاجر سازمان که سر رسید آنها در این دوره زمانی است نیز به مدت دو ماه، بدون اخذ سود بانکی،تمدید و استمهال می شود.

بر اساس گزارش فوق، معافیت و استمهال در نظر گرفته فوق شامل آن دسته از فعالینی است که در حوزه خدمات گردشگری و یا تجاری در نوار ساحلی،فاز تجارت، حوزه بندری و بخش انبارها و مجتمع بندری کاسپین ، اراضی و یا املاکی را از سازمان اجاره کرده اند.

گفتنی است سازمان منطقه آزاد انزلی برای سرمایه گذارانی که از طریق مزایده یا دیگر روش های قانونی، اقدام به خرید املاک یا غرفه‌های سازمان در مجتمع های تجاری منطقه کرده اند، و سررسید چک های آنها در اسفند و فروردین ماه می باشد ،نیز بدون دریافت هر گونه جریمه دیرکرد و یا سود بانکی نسبت به استمهال و تمدید چک های آنان به مدت دو ماه اقدام می شود.

در این ارتباط سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی مورد نظر می توانند از طریق تماس تلفنی با مدیریت مالی سازمان و یا مراجعه در اردیبهشت ماه سال آینده، نسبت به پیگیری، تغییر و تعویض چک ها یا اوراق و تعهدات مالی خود اقدام کنند.

گفتنی است پایگاه خبری کاشف اسرار چند روز قبل در راستای حل دغدغه برخی از فعالان اقتصادی که سر رسید چک های آنها در اسفند و فروردین ماه بود گزارشی نشر داد که خوش بختانه با توجه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، بدون دریافت هر گونه جریمه دیرکرد و یا سود بانکی نسبت به استمهال و تمدید چک های آنان به مدت دو ماه اقدام می شود.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :