کاشف اسرار-17 روز از انتشار اظهارات جنجالی رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر رشت درباره وجود ابهامات در خصوص خرید خط سوم و چهارم کود آلی رشت و تفاوت قیمت ۱۱ میلیارد تومانی در یک رسانه ای سپری شده است.

حجت جذب در این گفتگو با اشاره به وضعیت نابسامان اقتصادی شهرداری رشت، اظهار داشت: در شرایطی که شهرداری در پرداخت سنوات بسیاری از کارگران ناتوان است با چنین مساله ای ۱۱ میلیارد تومان که یک رقم قابل ملاحظه ای است تفاوت هزینه دارد.

انتشار این اظهارات واکنش معاون مستعفی حمل و نقل و امور زیر بنایی شهرداری رشت را در 14 اردیبهشت ماه به دنبال داشت .

فرامرز جمشید پور در بخشی از واکنش به اظهارات “حجت جذب” که سایت اطلاع رسانی شهرداری رشت منتشر کرد،تاکید داشت: این مناقصه بر اساس قانون برگزاری مناقصات کشور به صورت یک فراخوان عمومی در سایت دولت و روزنامه های کثیرالانتشار کاملاً قانونی و بین اشخاص حقوقی در شرایط آزاد و یکسان برای همه شرکت ها برگزار گردیده است، و هیچ‌ نقصی در روند برگزاری آن وجود ندارد .

چند روزی از انتشار این واکنش سپری نگردید که یک باره معاون حمل و نقل و امور زیر بنایی شهرداری رشت از سمت خود استعفا داد و مورد پذیرش شهردار قرار گرفت.

«ناصر حاح محمدی(شهردار) با پذیرش استعفای “جمشید پور” محمد صادق رسولیان را به عنوان سرپرست معاونت حمل و نقل و امور زیر بنایی این نهاد منصوب کرد .

معاون مستعفی شهردار رشت امسال از طریق ارسال پیامک به “مدیر مسئول پایگاه خبری کاشف اسرار”دلیل استعفای خودش از این سمت را ادامه تحصیل عنوان کرد و از ارسال توضیحات بیشتر و تصویر استعفا نامه احتمالی به دلیل ادامه تحصیل ،طفره رفت.

ادعای “جمشید پور”برای ادامه تحصیل ،در حالی می باشد او نیمه اول 1397 برای ادامه تحصیل در رشته مهندسی “حمل و نقل” مقطع دکترا دانشگاه صنعتی شریف پذیرش شد و این دانشگاه برای انجام مصاحبه از این شخص دعوت کرد.

با گذشت 17 روز از انتشار گفتگوی رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر رشت،این سئوال در ذهن تداعی شده است آیا “حجت جذب”فقط به انجام مصاحبه بسنده کرده یا متوسل به بازرس کل گیلان شده است؟

پیگیری های صورت گرفته از بازرسی کل گیلان حکایت از این دارد”جذب” تاکنون به این دستگاه قضائی متوسل نشده است.

ناگفته نماند بعد از ظهر امروز با رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رشت برای انجام مصاحبه تماس برقرار شد ولی “جذب “بآ اشاره به حضور در جلسه هیات رئیسه پارلمان شهری از انجام مصاحبه امتناع و موکول به پایان این جلسه کرد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :