کاشف اسرار-خبرنگار پایگاه خبری ” کاشف اسرار ” ساعت 15: 14 روز گذشته برای انجام مصاحبه ای با تلفن همراه رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رشت تماس تلفنی برقرار کرد.

به گزارش کاشف اسرار،”حجت جذب” ضمن پاسخ گویی به تماس تلفنی به حضور در جلسه هیات رئیسه شورای اسلامی اشاره و تاکید بر برقراری تماس پس از پایان جلسه بر زبان آورد.

ساعت ها از زمان وعده برای برقراری تماس سپری گردید و حتی چندین بار با خط تلفن همراه وی زنگ زده شد ولی پاسخگو نبود !

مدیر مسئول “کاشف اسرار”به دنبال عدم پاسخگویی این عضو شورای اسلامی شهر و برای عدم معطل شدن انتشار یادداشت،مطلبی با تیتر :”اختصاصی / آیا رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر رشت درباره نحوه برگزاری مناقصه کود آلی به بازرس کل گیلان متوسل شد ؟ علت استعفای فرامرز جمشید پور از معاونت شهرداری اعلام شد” بر روی خروی نشر داد.

در پاراگراف آخر یادداشت،چنین نوشته شد:”ناگفته نماند بعد از ظهر امروز با رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رشت برای انجام مصاحبه تماس برقرار شد ولی “جذب “بآ اشاره به حضور در جلسه هیات رئیسه پارلمان شهری از انجام مصاحبه امتناع و موکول به پایان این جلسه کرد”.

به دنبال نشر این خبر،این عضو شورای اسلامی شهر ساعت 19: 22 پیامکی برای مدیر مسئول پایگاه خبری ” کاشف اسرار” ارسال کرد و در بخشی از آن دلیل عدم برقراری تماس این گونه نوشت:

“خواستم تماس بگیرم، اما از جلسه بیرون آمدم متن شما را دیدم که نوشتید به بهانه جلسه هیات رئیسه جواب ندادند،از این که راست را ننوشتید ،دیگر با شماس تماس نگرفتم،چون واقعآ جلسه هیات رئیسه بود و من به احترام شما گوشی را برداشتم ولی شما درست ننوشتید”

از روز گذشته تاکنون چندین بار با خط تلفن همراه وی زنگ زده شد و پیامک های متعدد ارسال شد ولی پاسخگو نبود !

النهایه در راستای خلف وعده عضو شورای اسلامی شهر به “حجت جذب” آموزه های دین مبین اسلام مبنی بر “وفا به عهد و راستگویی ” توصیه می شود و بهانه تراشی جهت پاسخ گویی به سوالات جهت تنویر افکار عمومی نکند

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :