کاشف اسرار- خواهر زاده یک عضو غیر موظف و هم چنین همسر یک عضو موظف هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی در اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان شاغل شدند.

به گزارش کاشف اسرار،خواهر زاده ” هرمز ربانی ” از فعالین سیاسی اصلاح طلب و عضو غیر موظف هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی توانست “مسئولیت پیگیری و نظارت بر عملکرد ادارات و نمایندگی های شهرستانی و رصد پرونده های حقوقی “اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان بر عهده بگیرد.

عادل حسینی» مدیر امور شهرستان های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع ...

“عادل حسینی کوملایی” از قشر جوان بوده و در زمان فعالیت ” رضا علی زاده سوستانی” به عنوان “مدیرکل”،مشاور جوان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان بود به سمت مسئول امور شهرستان‌های این اداره منصوب شد.

انتصاب “عادل حسینی کوملایی” با واکنش برخی از رسانه ها و حتی دایی اش مواجه شد و “هرمز ربانی”

در پاسخ به این سوال که آیا در نحوه به کارگیری خواهرزاده اش در میراث فرهنگی و گردشگری گیلان نقشی داشته است یا خیر؟ می گوید: بنده نقشی در بکارگیری ایشان در میراث فرهنگی نداشته ام.

وی می افزاید: ایشان فرزند جانباز هستند و از سهمیه ی جانبازی خودشان استفاده کرده اند، بنده در مورد چنین مسائلی کاملا حساس هستم.

با شروع به کار “مسعود حلاج پور” به عنوان مدیرکل از 15 اردیبهشت ماه ،همسر عضو موظف هیات مدیره و معاون امور بندری و حوزه خزر” چند روزی می باشد در دفتر مدیرکل و مجاورت اتاق کار “سلمان شاه محمدی” به عنوان سرپرست حوزه مدیرکل مشغول به کار شده است.

“سحر اخوان کاظم زاده” همسر “امین افقی” دارای روابط بسیار خوب با “سید محمد علی ثابت قدم “به عنوان شهردار اسبق و معزول رشت است.

باز هم رشت، شهر من، شهری که دوستش می دارم

وی عضو هیات مدیره سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت بوده و از سوابق کاری او می توان به مدیریت روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان ، عضویت در کمیته شورای هماهنگی روابط عمومی های نظام مهندسی ساختمان کشور و کارشناس فرهنگی اشاره کرد.

این بانوی که طی چند روز اخیر شاغل(بدون عقد قرارداد) در اداره کل شده است،عضو حقیقی سازمان مهندسی ساختمان استان گیلان از سال 1393 در رشته مکانیک است.

سحر اخوان کاظم زاده و عادل حسینی کوملایی در جلسه مشترک با مدیرکل به مناسبت اولین جلسه هماهنگي براي هفته صنايع دستي 1399

همسرش از نیروهای حامی دولت به شمار می‌آید که در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، مسئولیت کمیته پایش معاونت تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی حسن روحانی را در استان گیلان بر عهده داشت

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :