کاشف اسرار-26 پروژه گردشگری گیلان صبح امروز (پنجشنبه) از طریق ارتباط تصویری توسط رئیس جمهوری و با حضور استاندار گیلان و معاون وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با اعتبار بالغ بر 329 میلیارد تومان، در رشت افتتاح شد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از سایت استانداری گیلان، این پروژه‌ها شامل هتل، هتل آپارتمان، مجتمع اقامتی و پذیرایی، واحد پذیرایی، مهانپذیر و طرح تفریحی است با سرمایه گذاری 329 میلیارد تومانی بخش خصوصی مورد بهره برداری قرار گرفت و با افتتاح این پروژه ها که توانسته 970 تخت به ظرفیت اقامتی گیلان بیافزاید؛ برای 738 نفر نیز شغل ایجاد شده است.

این طرح‌ها در شهرستان های رشت، فومن، ماسال، شفت، انزلی، رودبار، لاهیجان، رودسر، رضوانشهر، تالش و لنگرود قرار دارند و زمینه ساز بهبود و توسعه زیرساخت های گردشگری استان شده اند.

به گزارش کاشف اسرار،سایت استانداری گیلان درباره مکان و نام تجاری پروژه های افتتاح شده توضیحاتی نداده است،لکن بنا به تصاویر نشر یافته،محل برگزاری مراسم مجتمع اقامتی سپیدار شاندیز رشت واقع در جاده رشت به پیر بازار و حوالی روستای کماکل است.

یکی از پروژه هایی که قرار بود طی هفته دولت امسال مورد بهره برداری قرار بگیرد و در لیست پروژه های قابل افتتاح فرمانداری رشت قرار داشت،” مجتمع اقامتی سپیدار شاندیز رشت” بود که به دلایل نامعلوم این افتتاح لغو شد.

با اندک زمان کوتاه وقت گذاشتن برای جستجو در گوگل ،افتتاح مجتمع فوق الذکر در 26 اسفند 1396،یعتی حدود 2 سال و شش ماه ماه با حضور معاون رییس جمهوری و سازمان سابق میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری رویت می کنید.

این مجتمع اقامتی به مدیریت : “مصطفی منصوری” از آذری زبان های اهل استان زنجان می باشد که تصاویر از حضور او در کنار معاون رییس جمهوری در سال 1396 و کنار دست استاندار فعلی گیلان و نیز معاون وزیر در روز جاری در ادامه رویت خواهید کرد.

لازم به ذکر می باشد لیست فعالیت مجتمع اقامتی مذکور در لیست مجتمع های فعال اد اره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان بعد از افتتاح در اسفند 1396 به چشم می خورد،حال سوال می شود آیا مجتمع اقامتی سپیدار شاندیز رشت با گذشت 30 ماه دوباره در 3 مهر 99 افتتاح شد ؟ لازم است مسئولان ذیربط استانی حاضر در مراسم درباره این سئوال هر چه سریعتر با ارائه مستندات نسبت به تنویر افکار عمومی بپردازند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :