کاشف اسرار-وزیر راه شهرسازی به درخواست نماینده مردم طوالش،ماسال و رضوان شهر در مجلس شورای اسلامی برای بازدید از مناطق سیل زده این حوزه انتخابیه واکنش نشان داد.

” محمد اسلامی ” در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ” کاشف اسرار “به درخواست ” حسن محمد یاری ” برای بازدید از مناطق سیل زده واکنش نشان داد و اظهار کرد :امکان بازدید از مناطق سیل زده شهرستان تالش در سفر اخیر امکان پذیر نبود و در سفرهای آینده صورت می پذیرد.

وی با بیان این که ” بروز سیل در جاده باعث بروز خسارت نشده است ،بلکه آسیب در شهر رخ داده است،به صدور دستورات از سوی استاندار گیلان درباره نقاط آسیب دیده شهری در شهرستان تالش،اشاره کرد.

این عضو هیات دولت تدبیر و امید ،خاطر نشان کرد : وضعیت رسیدگی به نقاط آسیب دیده ناشی از سیل در راه های روستایی ، فرعی ،اصلی و شریانی جزو وظایف وزارت راه و شهرسازی می باشد و باید رسیدگی کنیم و انجام بدهیم.

” اسلامی” به صدور دستوری از استاندار گیلان برای ترمیم پل درون شهری ” اسالم “اشاره کرد و متذکر شد : با دستور بنده برای ترمیم پل مذکور منابع مالی در نظر گرفته شده است ،پیمان کار انتخاب شده و هم اکنون در حال ترمیم و دارای پیشرفت فیزیکی حدود 20 درصدی است.

وی اضافه کرد : “پل دیگری که بر اثر سیل اخیر آسیب دیده است ،آسیب آن توسط اداره کل راه و شهرسازی استان، برطرف شده است و علی رغم این که در حوزه شهری قرار دارد، توسط اداره کل استان در دست ترمیم است.

وزیر راه و شهرسازی ،تاکید کرد : “همواره رسیدگی به امور مردم و زیر ساخت به صورت یکسان در کل کشور جزو اولویت کاری این وزارت خانه قرار دارد و در مورد مناطق سیل زده شهرستان تالش هم انجام می دهیم.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :