کاشف اسرار-نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی ، میزان گلایه های مردم را فوق العاده بالا دانست و تاکید کرد : مردم عصبانی هستند در نتیجه بالا بردن ریسک پذیری مدیران مورد انتظار است و هزینه باید کرد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،” پرویز محمد نژاد قاضی‌ محله” طی سخنانی در دومین نشست بررسی پروژه های عمرانی لنگرود که امروز ( پنج شنبه، ۶ آذر) در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، فرا رسیدن هفته بسیج را به بسیجیان و دل سوزان نظام تبریک گفت و سال روز شهادت حضرت معصومه ( س) گرامی داشت.

وی به بیان پاره ای از مشکلات اساسی و قدیمی حوزه انتخابیه لنگرود پرداخت و اظهار کرد : اگر یک مقدار برای مشکلات ممارست و دقت نظر بیشتری باشد ،این مشکلات قابل حل است.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس با بیان این که باید از داشته ها در لنگرود به صورت درست و بهینه استفاده نمود از وجود نیروهای برجسته و قدرت مند لنگرودی در سطح شهرستان و استان ابراز خرسندی ، و از زحمات همه مدیران علی رغم وضعیت نه چندان مناسب مالی و امکانات به هر شکلی کارهای بزرگ انجام می دهند،تشکر کرد.

” محمد نژاد قاضی محله ” خطاب به مدیران شهرستان لنگرود، متذکر شد : ما از جنس مردم می باشیم و مکلف هستیم تا حد توان خودمان برای ولی نعمتان قدم برداریم ،بنابراین انتظار ما از مدیران برای حل مشکلات حوزه انتخابیه بیشتر است.

وی با تصریح بر این که به عنوان نماینده مردم لنگرود در مجلس هر نقطه ای از شهرستان گام می گذارد تا با مردم دیدار بکند میزان گلایه های مردمی فوق العاده بالاست،ادامه داد : به عنوان نماینده مردم مکلف هستم این گلایه ها را به طرق مختلف به اطلاع و گوش مدیران استانی و شهرستانی برسانم.

این مقام ،معتقد است : بسیاری از مشکلات قابل بوده ولی تاکنون به دلایل مختلف حل نشده است و بنده با داشتن یک دوره فعالیت بلند مدت در بخش اجرایی این مطلب و تشخیص واقف می باشم که این معضلات قابل حل است.

” محمد نژاد قاضی محله ” یکی از درد و دل های مردم و مشکلات طولانی مدت را عدم صدور و تعیین و تکلیف صدور اسناد برای املاک در شهرستان لنگرود ذکر نمود و خطاب به مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان که در نشست حضور داشت درخواست کرد برای حل این موضوع دستور ویژه صادر کنند.

وی یکی دیگر از مشکلات بغرنج را موضوع طرح هادی بخش ” چاف و چم خاله” شهرستان لنگرود عنوان و به دیدارهای متعدد خودش با وزیر راه و شهرسازی و معاونین ذیربط او در محل استقرار مجلس شورای اسلامی برای حل مشکل اشاره کرد.

این شهروند لنگرودی ، تصریح کرد : تا به امروز برای حل این مشکل به هر دری که می زنیم و از هر سمت و سویی که وارد می شویم، به این نتیجه مورد نظر دست نمی یابیم و پیگیری و ممارست در این باره را حلال مشکلات می دانم .

” محمد نژاد قاضی محله ” با طرح سئوالاتی مبنی بر این که : ” تا کی باید دنبال حل این مشکل برویم و وظیفه ما در این باره چیست؟”،تاکید کرد : پیگیری موضوع از ابتدا تا انتها موضوع ربطی به ما ندارد و مترصد هستیم کمکی برای حل مشکل بکنیم.

وی با اشاره به طرح سئوالات و عتاب های متعدد بسیاری از مردم برای حل مشکل طرح هادی بخش شهر و 6 روستای” چاف و چم خاله”،خاطر نشان کرد : هر روزه بنده،بخش دار،اعضای شورای اسلامی و دهیاران هفت روستا این بخش به دلیل سرگردانی مردم مورد عتاب قرار داریم که تاکنون تعیین و تکلیف نشده و مردم به آخر خط رسیدند

این مقام با اشاره به طرح موضوع تعیین و تکلیف هر چه سریعتر طرح هادی 7 روستای چاف و چم خاله در جلسه روز جاری شورای تامین شهرستان لنگرود،به طرح این سئوال پرداخت :” برای حل این مشکل چه باید بکنیم؟”

” محمد نژاد قاضی محله ” ،ابراز کرد: “مدیران به عنوان پتانسیل بزرگ و عظیم، مطلع،کار بلد،مطلع و عاشق کار کردن در استان وجود دارد ولی یک کار کوچک باقی مانده و این دو تا هیچ جوری با هم نمی خواند! و در هیچ کفه ترازو نمی توان به یک دیگر توزین کرد”.

وی با طرح سئوالی مبنی بر این که :”من نمی دانم برای حل مشکل به کی باید پناه ببریم و کجا یک جوری متوسل بشویم ؟” خطاب به معاون هماهنگی امور استانداری گیلان که در نشست حضور داشت در این باره درخواست کرد در این باره دستور پیگیری صادر کند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس با اشاره به پی گیری های متعدد خودش از شروع به کار به عنوان وکیل مردم در خانه ملت برای وضعیت کنار گذر شهر لنگرود و اطلاع مدیرکل راه و شهرسازی گیلان از این موضوع،یاد آور شد : “

” محمد نژاد قاضی محله ” با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ساخت تقاطع غیرهمسطح شلمان «کنارگذر لنگرود» با حضور وزیر راه و شهرسازی از دی ماه سال گذشته،یاد آور شد : برای روکش آسفالت ،رمپ های ورودی و خروجی ” کومله” و 2 پل خیلی پیگیری کردیم،پیمان کار آمد،تجهیز کارگاه کرد ولی با گذشت 20 روز محل پروژه را ترک کرد و هیچ کس از او نپرسید معنا و مفهوم این کار چیست!

به گفته وی، از ” کد خدا زاده ” و ” باباخانی” به عنوان مدیران وزارت راه و شهرسازی اخذ دستور برای بازگشت هر چه سریعتر پیمان کار و تجهیز دوباره کارگاه شد ولی با گذشت 20 روز ،پیمانکار محل پروژه را ترک کرد و رفت، ما چرا باید راه برای آنان باز،بستر را فراهم و بهانه به آنان بدهیم؟ به خاطر دو تا جمله کوچکی که ممکن است در شهرستان ایجاد شده باشد.

این مقام با ادعا بر این که احتمالآ پیمان کار درخواست خسارت بکند ،اظهار کرد : دولت سالیان سال از طریق این گونه رفتارهای شهرستانی و استانی متضرر شده است .

محمد نژاد قاضی محله ” اعتقاد دارد : یکی از شاهکارهایی که می تواند نتیجه مثبت برای شهرستان لنگرود داشته باشد ،همین حدود 13 کیلومتر گنار گذر شهر لنگرود است و من انتظار دارم تا ما یک مقدار جلو برویم،خیلی به ما متوسل نشوند و دچار گرفتاری نکنند.

وی با بیان این که حدود 80 درصد از انرژی خودش در طول روز،ماه و سال مصروف این گونه موارد می شود و خیلی ارتباط سازمانی و تشکیلاتی با کار نمایندگی مردم در مجلس ندارد،متذکر شد: انرژی گذاشتن برای این گونه موارد سبب می شود به سختی به موضوعات طرح های کلان،نظارتی و تقنینی برسم.

نماینده مردم لنگرود در مجلس خطاب به مدیران کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان و منابع طبیعی و آب خیز داری استان که در نشست حضور داشتند،اظهار کرد : مقداری باعث تاسف است حدود 9 سال در اجرای ماده 4 قانون واگذاری اراضی داخل محدوده طرح های هادی،این اراضی واگدار نشده است!

” محمد نژاد قاضی محله” با اشاره صدور دستور مدیر عامل آب منطقه ای گیلان برای لایروبی رودخانه ها شهرستان لنگرود، از عدم لایروبی رودخانه ها خبر داد که این موضوع به اطلاع ” وحید خرمی” مدیر این شرکت که در جلسه حضور داشت،رسید.

این جلسه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ،فرماندار لنگرود ،شهرداران لنگرود،چاف و چم خاله و کومله و مدیران کل بنیاد مسکن،منابع طبیعی،حمل و نقل جاده ای و راه شهرسازی و مدیران عامل شرکت های آب منطقه ای و آبفا استان و معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی و مدیر امور اراضی استان برگزار شد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :