کاشف اسرار-فرمانده لشکر عملیاتی 16 سپاه قدس استان گیلان در دیدار با نماینده مردم طوالش،ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی از تصویب طرح های ” تامین کالاهای اساسی ” و افزایش غنی‌سازی و لغو اجرای پروتکل الحاقی” توسط مجلس شورای اسلامی تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،” بهروز دولتی ” در دیدار با ” حسن محمد یاری ” که در فرمانده لشکر عملیاتی 16 سپاه قدس استان گیلان صورت گرفت ،با بیان این که کشور در وضعیت خاص از بعٌد خاص اجتماعی و اقتصادی برای مردم قرار دارد،اظهار کرد : ” نظر شخصی ما این است همه مسئولین و فرق نمی کند از کدام جناح و قوه سه گانه هستند، در کنار یک دیگر به نحوی مشکلات مردم را حل کنند”.

وی با تصریح بر این که وضعیت حال حاضر معیشتی مردم و اقتصادی کشور مورد هجمه دشمن می باشد و از این طریق ضربه وارد بکند،تاکید کرد : ” دشمن قوی بودن جمهوری اسلامی ایران از لحاظ نظامی و دفاعی نمی تواند اقدامی علیه کشورمان وارد بکند.

فرمانده لشکر عملیاتی 16 سپاه قدس استان گیلان ،متذکر شد : برای حل وضعیت نامناسب اقتصادی همه باید در کنار هم دیگر باشیم و طوری برنامه ریزی و کار بشود تا کمک حال مردم باشیم .

” دولتی ” خطاب به نماینده مردم طوالش،ماسال و رضوان شهر در مجلس شورای اسلامی،گفت : ” انتظار ما به عنوان یک فرد انقلابی و نیز بدنه مردم از مسئولان سیاسی این است کنار مردم باشند و تجربه نشان داده و ثابت کرده هر جا مسئولین در کنار یک دیگر بودند ،موفقیت در ان کار بالا بوده است.

وی اذعان کرد : مردم از نظر اقتصادی و معیشتی مشکل دارند و اگر بگوئیم مشکل ندارند به خودمان دروغ تحویل می دهیم ، باید همیشه راه چاره پیدا بکنیم و در کنار مردم باشیم تا بتوانیم مشکلات را حل بکنیم

این مقام نظامی با بیان این که لشکر عملیاتی 16 سپاه قدس گیلان با ظرفیت هایی که در شهرستان های استان دارد همیشه سعی کرده کنار مسئولین و مردم علی الخصوص تالش بزرگ یکی از نمونه های بارز اظهارات خودش را کمک رسانی مردم گرفتار شده در زمان بارش برف سنگین 98 و محدوده امام زاده هاشم (ع )رشت ذکر کرد.

” دولتی ” خاطر نشان کرد : بارش سنگین برف در محدوده یاد شده باعث گردید بالغ بر 3 هزار دستگاه خودروی سواری و حدود 6 هزار نفر جمعیت حدود 15 ساعت گرفتار بشوند و لشگر عملیاتی 16 سپاه با دستور فرمانده سپاه قدس گیلان و با همکاری اداره راه و شهرسازی و مردم محلی با تلاش حدود 15 ساعته توانست جاده را بازگشایی و مردم نجات بدهد.

به گفته وی،جمعیت محبوس در برف برای جلوگیری از سرما زدگی و نجات جان خود میزان بنزین موجود در باک خودرو جهت گرم کردن خودشان به پایان رسانده بودن و لشکر عملیاتی 16 سپاه قدس گیلان با در اختیار گذاشتن بالغ بر 4 هزار لیتر بنزین از محل ذخیره جنگی اعطا کرد و مردم با بازگشایی جاده امیدوار شدند.

فرمانده لشکر عملیاتی 16سپاه قدس گیلان،اعتقاد دارد : ” اگر همیاری مردم امام زاده هاشم (ع) و روستاهای همجوار نبود،به طور یقین فاجعه انسانی به وجود می آمد و آبروی استان می رفت”.

” دولتی” به همیاری و همکاری لشکر عملیاتی 16 سپاه قدس گیلان در زمان شیوع کرونا هم اشاره کرد و یاد آور شد : این لشکر نسبت به دایر کردن بیمارستان صحرایی در شهر رشت اقدام کرد که اموراتی از جمله : آشپزخانه،خدمات ،حراست ،همراهی بیمار و …بر عهده سپاه بود.

وی تحویل گرفتن باغ رضوان رشت و حضور 2 گردان برای تسهیل در امورات جان باختگان کرونایی اعم از : قرنطینه و تدفین فوت شدگان را از دیگر فعالیت های اجتماعی لشکر مذکور جهت همکاری با مردم و مسئولین برشمرد.

این مقام نظامی و از یادگاران دوران جنگ تحمیلی خطاب به نماینده مردم طوالش،ماسال و رضوان شهر در مجلس،اظهار کرد : ” لشکر عملیاتی 16 قدس گیلان برای کمک کردن به شهرستان های تالش،ماسال و رضوان شهر که هر کدام برای خودشان دنیایی از حرف برای گفتن دارند،آمادگی کامل را دارد.

” دولتی ”

در حال به روز رسانی

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :