کاشف اسرار-مرداد ماه 1397 بود خبر انتصاب ” زهرا صداقت علی” به سمت مدیریت امور شعب بانک مسکن گیلان رسانه ای شد و پیش از این معاون مالی و فناوری شعب استان بود.

به گزارش کاشف اسرار-این مدیر که از زمان شروع به کارش حدود دو سال و 4 ماه سپری شده به عنوان نخستین بانوی مدیر شعب استانی بانک مسکن در سطح کشور و نیز نخستین بانوی مدیر استانی در میان بانک های استان گیلان به شمار می آید.

وی در حالی عهده دار این سمت می باشد ” ستاره صداقت تملی ” عهده دار سمت مدیریت نمایندگی شرکت اقماری ” ناواکو ” در استان است، شرکت مذکور که 100 درصد سهام آن متعلق به بانک مسکن است، در سال 1355 تأسیس شد.

این شرکت در سال 1387 با تغییر حوزه فعالیت شرکت به فناوری اطلاعات، به صورت تخصصی در این عرصه فعال شده و نهایتاً در سال 1391 به شرکت فناوری اطلاعات ناواکو تغییر نام یافت.

این شرکت به مدد متخصصین خود توانسته است در زمینه های نصب و راه اندازی سامانه های بانکی، مشاوره و اجرای طرح های امنیتی شبکه و نرم افزاری، طراحی و توسعه نرم افزارها و ارائه راه حل های جامع بانکداری الکترونیکی و سنتی به فعالیت بپردازد.تمامی انتصابات در این شرکت بر اساس آیین نامه استخدامی شرکت و از مسیر کمیته انتصابات صورت می‌پذیرد.

بر این مبنا پس از اعلام نیاز واحد مربوطه برای جذب نیرو و ارائه دلایل توجیهی، در صورتی که چارچوب ساختار سازمانی و بودجه شرکت رعایت شده باشد با تأیید مدیر عامل شرکت، فراخوان جذب در بسترهای آنلاین کاریابی منتشر می شود .

افراد منتخب پس از مصاحبه عمومی با مدیریت منابع انسانی و مصاحبه تخصصی با مدیریت مربوطه، مسیر اخذ تأییدیه حراست و کمیته جذب شرکت را طی می کنند و در نهایت بر اساس آیین‌ نامه فوق الاشاره، فعالیت آزمایشی خود را برای یک دوره 3 ماهه در شرکت آغاز می‌ نمایند و در صورت تأیید مدیریت مربوطه و اخذ امتیاز لازم در ارزیابی عمل کرد، قرارداد کاری یک ساله با آنان منعقد می شود.

نماینده مدیریت ناواکو در گیلان بنا به مستندات موجود و اخذ شده از بانک مسکن دارای مدرک تحصیلی “لیسانس ” تکنولوژی ارتباطات و فن آوری اطلاعات ” بوده و محل فعالیت دفتر در رشت -بلوار شهید بهشتی-مابین چهار راه قاسمیه و سه راه رودباری- پلاک 172 طبقه فوقانی شعبه شهید بهشتی است.

با توجه به این که از سالیان دور تاکنون برخی از خانواده ها در کشورمان زندگی می کنند که نام خانوادگی بعضی از اعضای درجه یک متفاوت می باشد، آیا شنیده ها صحت دارد ” مدیریت امور شعب بانک مسکن گیلان ” با ” نمایندگی شرکت ناواکو” در استان خواهر احتمالی می باشند؟

حال سئوال این جاست اگر این دو خواهر باشند، مشتریان بانک مسکن از عملکرد شرکت استانی ناراضی باشند باید به چه کسی شکایت کنند؟ مدیریت امور شعب بانک مسکن استان و خواهر احتمالی؟

سئوال دیگر این است چگونه ” ستاره صداقت تملی” برای نمایندگی استانی ناواکو انتخاب شده است؟ لازم است کلیه مکاتبات احتمالی موجود از سوی بانک من جمله مدیریت امور شعب بانک مسکن استان منتشر بشود.

النهایه برای تنویر افکار عمومی و قضاوت راحت برای این که مشخص بشود این دو خواهر می باشند یا در حد شایعه است هر چه سریعتر تصاویر شناسنامه ” والدین و خود ” صداقت علی ” و ” صداقت تملی” منتشر بشود.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :