کاشف اسرار-دوازدهم دی ماه 1399 مصادف با اولین سال گرد فراق جان سوز ” مرحوم کریم محمدی تشکری ” از شهروندان اصیل شهر رشت ،چهره ماندگار صنعت و پیش کسوت صنایع غذایی گیلان سپری شد..

او در دوران حیات پر برکت خود به عنوان یکی از نیکوکاران به شمار می رفت به طوری توزیع برخی از محصولات لبنی او در شرکت ” مطهر گیلان” به افراد نیازمند و اعمال تخفیف برای افراد برپا کننده مراسمات نذری در نزد خداوند متعال سبب به جا ماندن نام نیک در بین اذهان عمومی باقی مانده است.

چهره نیکوکار ” حاج کریم ” یاد آور شعر ” سعدی علیه الرحمه ” در وصف نیکوکاران است که در قرون گذشته سرود : ” سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز / مرده آن است که نامش به نکویی نبرند

نیکوکاری او فقط در نزد او باقی نمانده و به فرزندان او تسری یافته به طوری که ” بابک و بهنام ” ادامه دهنده راه پدر بزرگوارشان می باشد،به طوری که علاوه بر نیکوکاری جزو چهره خوش نام صنعت استان و کشور محسوب می شوند.

بابک و بهنام ” به ترتیب هم اکنون مدیر عاملی شرکت های ” تالک ایرانیان در شهرک صنعتی سپیدرود رشت و لبنیات مطهر گیلان ” واقع در جاده رشت به انزلی می باشند و مردم هم به محصولات تولیدی این دو برادر دهه پنجاه شمسی اعتماد دارند.

گفتنی است رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان و نماینده مردم آستارا در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی به مناسبت سال روز درگذشت این چهره ماندگار پرده تسلیت بر سر درب ورودی ” کارخانه تالک ایرانیان ” نصب کرد.

” مدیر مسئول و هیات تحریریه پایگاه خبری و تحلیلی کاشف اسرار” اولین سال گرد ” حاج کریم” گرامی می دارد و برای فرزندان او آرزوی توفیق از درگاه خداوند متعال مسالت دارند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :