کاشف اسرار-پیش از ظهر امروز مراسم بهره برداری از ۱۸ طرح سرمایه گذاری تولیدی، زیر ساخت بندری و گردشگری توسط رییس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس با صرف هزینه ۸۱۷۵ میلیارد ریالی بخش خصوصی و زمینه اشتغال مستقیم ۴۶۸ نفر انجام شد.

به گزارش کاشف اسرار،این مراسم با حضور استاندار گیلان،اعضای هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی و تعدادی از مقامات شهرستان بندر انزلی در سالن اجتماعات فاز تجارت و گردشگری برگزار شد.

یکی از پروژه های افتتاح شده در این مراسم بلوک برج مسکونی طاووس یکی از پروژه های برند قدیمی و معتبر “شرکت بازرگانی نما سازان زرین منطقه آزاد انزلی ((سهامی خاص)) به مدیر عاملی ” وهاب حریری شبستری ” بود که تاکنون واحدهای زیادی از آن به فروش رفته است.

مدیر عامل شرکت بازرگانی نما سازان زرین منطقه آزاد انزلی ((سهامی خاص)) در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار،اظهار کرد : بلوک ” بی” برج طاووس دارای 256 واحد مسکونی ،4 هزار متر مربع زیر بنا و 22 طبقه مشرف به دریای کاسپین،مجتمع بندری،جاده ترانزیتی انزلی به رشت و آستانه اشرفیه است.

” وهاب حریری شبستری ” شروع به ساخت این بلوک را 1395 شمسی با هزینه صرف شده 4 هزار و 500 میلیارد ریال و ارتفاع 70 متری از سطح زمین ،فاصله 200 متری تا دریای کاسپین و معاف از مالیات و مجاورت دفتر مرکزی سازمان اداری منطقه آزاد انزلی و مجموعه های تجاری ونوس،ستاره شمال،برند سنتر و پردیس عنوان کرد.

وی پروژه های ساخته شده توسط شرکت ” انبوه سازان زرین منطقه آزاد انزلی ” را مجتمع های تجاری “تجاری ونوس،ستاره شمال،برند سنتر و پردیس در فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی در سالیان گذشته ذکر کرد.

تصاویر از ” امیر علی اخوان اصغری”

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :